Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha a gél lakk és zselés...

Ha a gél lakk és zselés műköröm sem marad meg a körmömön pár nap utan vagy letörik vagy a gél lakk egyszerüen lejön akkor ne is probálkozzak porcelán műkörömel?

Figyelt kérdés
2014. jan. 21. 15:43
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem bánnám ha oj(an valaki segít aki ért is hozzá. A él lak talán 1 hétig vagy másfel de volt h pár napig volt fent, de a zselés kűköröm az 5 napig. Volt aki azt mondta h hosszú volt a körmömnek es nem bírta el mert elég gyenge a saját körmöm :(
2014. jan. 21. 16:01
 2/5 anonim ***** válasza:
Jó szakemberrel próbálkozz. Ha letörik, akkor valamit nem jól csinál.
2014. jan. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy valakinek alkatilag nem maradnak fent ezek az anyagok. rossz a körmösöd, szerintem nála a porcelánt se próbáld ki, inkább valaki másnál bármelyik technikát.
2014. jan. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
En nem vagyok kepzett mukormos, kepzesre se jartam, de sajat magamnak csinalom a geles mukormot, es eddig mindig tartott 3-4 hetig. Szerintem is a mukormossel van gond, lehet nem "kesziti elo" kellokepp a sajat kormeidet egy mukorom felrakasahoz vagy valami gagyi, olcso anyagot hasznal
2014. jan. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Olyan nincs hogy egy jól felrakott köröm pár napig bírja. Az enyémeket másfél hónapos lenövéssel alig lehetett leszedni.
2014. jan. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!