Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csak szerintem ocsmány ez a csaj?

Csak szerintem ocsmány ez a csaj?

2014. aug. 5. 15:17
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ne osztogasson szépségtippeket egy elhízott, rondán sminkelt, lapos csúnya frizurájú csajszi... amúgy lehetne szép, csak ahhoz tényleg tennie kéne a szépségéért, sporttal, diétával, normálisra vágott hozzá illő rövidebb frizurával... nem pedig kencézni kéne magát, meg festegetni a ronda lógós semmilyen haját... attól nem lesz szebb.
2014. aug. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
nem úgy néz ki, mint a Muppetsből a malac? nekem totál az jut eszembe:))
2014. aug. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

16:10


Tökéletesen megfogalmazta amit én is gondolok.

2014. aug. 5. 16:18
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Én csak 1-2 hete futottam bele egy videójába, ami egy viccvideó volt arról, milyen gázul sminkelik ki egyesek magukat, és ugye a poén hatásáért eltúlozta a dolgokat, így a végére úgy nézett ki, mint aki farsangi buliba megy. Elnevetgéltem rajta, aztán belenéztem a többi videójába is, és meglepődtem, hogy annyira nem is sminkel jól, hogy másokon gúnyolódhasson, sokszor neki se áll jól, ami épp rajta van. Én inkább csak azon csodálkozom, hogy miért youtube-ra tölti fel a videóit, miért nem csinál egy videoblogot, mert nagyon sok videója csak arról szól, hogy milyen is ő, mit szeret és mit utál, például vannak ezek a videók, hogy "50 tény rólam"...... Fura, hogy úgy érzi, ezt a youtube-ra kell feltenni, ahelyett, hogy egy személyesebb jellegű oldalt csinálna, ami inkább róla és az életéről szól, nem pedig "beauty gurunak" adja ki magát, mert ahhoz nem sok köze van, úgy értem, nincs olyan tudása.

L22

2014. aug. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Sajnos ahhoz, hogy milyenek a videói, sminkjei nemtudok hozzószólni, viszont a kérdésedhez igen. Szerintem még akkor sem szabadna ilyen szóval ("ocsmány") illetned valakit, hogyha nagyon nem tetszik. Gondolj bele téged miként érinteni, ha valaki így nevezne. A másik meg bennem 2 dolog merült fel ezzel a kérdéssel kapcsolatban:

1. Kedves Kérdező nagyvalószínűséggel egy önbecsülésben szenvedő lány vagy és ezzel akarod magadat egy kicsit vígasztalni.

2. Szimplán így akarod menőnek beállítani magad. (Bár ez annyira nem valószínű)

És csak hogy tudd tökéletes ember nem létezik, és a szépség teljesen szubjektív. Mindünket Isten teremtett, ezért mind egytől egyig csodálatosak vagyunk. Úgyhogy kérlek szépen az ilyen megnyilvánulásokat mellőzd!

2014. aug. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Fiatal felnőtt férfi vagyok, és szerintem semmi baj az önbecsülésemmel. :D A menőzős dolgot meg nem értem, pláne hogy egy tök anonim oldal.


Amúgy olyan ez az egész, mintha egy 120 kilós, löttyedt, pocakos, önbizalom túltengéses férfi csinálna blogot testépítésről...

2014. aug. 5. 18:05
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
az a durva, hogy ez a lány már több, mint 20 éves elvileg van egy komoly kapcsolata is, bár nekem eléggé az jött le, hogy szegény pasit csak kihasználja, meg hogy van, hogy neki is legyen pasija... (pl karácsonyi videóban, amikor eldicsekedett azzal miket kapott megjegyezte, hogy barátjának nem nagyon van pénze, ezért "csak" egy rakat sminket vett neki) állandóan vásárol, megveszi a százezredik spirált, meg kolortettút, az ötezredik szemhéjpúder palettát, ahelyett, hogy egyszer venne valami tényleg minőségi cuccot ilyen drogériás vackokat vesz állandóan. a haja borzalmas, a tokája rohadt nagy és az állkapcsa is csúnya, a szája és a mozgása különösen irritáló, elvan hízva, de úgy öltözködik, mintha 40 kiló lenne, a szemöldöke egy katasztrófa, hiába rajzolja be, csak még rosszabb, annyira asszimetrikus... fogai csúnyák, személyisége nincs, unalmas, sminkelni kicsit sem tud. szerintem kéne találnia valami normális hobbit, barátokat, vagy valamit mert ez a csatorna elég gáz.
2014. aug. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 kissfruzsina válasza:
0%
amúgy nagyon ügyes nem tom ti tudnátok e ilyen sminket csinálni
2014. aug. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Nekem férfi szemmel, csomó videóba rohadtul ízléstelen a sminkje...
2014. aug. 5. 18:54
 20/24 anonim ***** válasza:
Ocsmány a nagymamád lába.
2014. aug. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!