Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Csak szerintem puhos ez a két...

Csak szerintem puhos ez a két csaj, v ez lenne az "ideál"?

Figyelt kérdés
[link] - z egy kép találhattoka galériában többet is... Csaj vagyok, és én más testalkatot képviselek, és azt azt is tartom jónak ha egy csajnk van segge melle.. de ebből már szerintem kellene ledobni picit.. Akik veszekedni akarnak kíméljenek meg, csak a kultúrált véleményekre vagyok kíváncsi, ki hogy gondolja h mi számít nőies testalkatnak.....
2014. júl. 11. 11:14
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
*ez egy kép, és találhattok a - bocs a hibákért elütöttem:)
2014. júl. 11. 11:14
 2/17 anonim ***** válasza:
Arra a két pózolós csajra gondolsz?
2014. júl. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Van rajtuk mit fogni, ha tudományosan nézzük, akkor van rajtuk túlsúly, de nem elhízottak. Nem ízléstelenül hájasak. Szerintem ez pont az a kategória, hogy valakinek ez tetszik, valakinek meg nem. De nem kövérek egyáltalán.
2014. júl. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
1. Vagyok. Mert ha azokra gondolsz azok szerintem még belefernek a jó alakú csajokba.
2014. júl. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
32%
Eléggé nevetségesek:D
2014. júl. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Igen rájuk, nem a bikinis csajokra.. Bár az egyik szintén hasonló testalkatú csaj
2014. júl. 11. 11:22
 7/17 A kérdező kommentje:
5ös fejtsd ki kérlek :D
2014. júl. 11. 11:23
 8/17 anonim ***** válasza:

Mit jelent az, hogy puhos?


A két pózolós... hát van rajtuk mit fogni az tény. A lábaik nagyon vastagok.

2014. júl. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Leggingshez nem illik rövid pólót venni, de ez már csak a legapróbb szépséghibája a két nőnek. Ilyen rendezvényekre fiatal, vékony lányokat szoktak hívni, nem igazán értem, hogy ők hogy kerültek oda. Gondolom le voltak árazva.
2014. júl. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ja, bocsánat, most találtam rá a leszbi-showt előadó két lányra. Hát ez kritikán aluli. Főleg ha a háttérben fotózó (éppen a merevedéssel küszködő) 13 éves kisfiúkat veszem figyelembe. Egyszerűen nem értem a dolog miértjét.
2014. júl. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!