Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Csak szerintem puhos ez a két...

Csak szerintem puhos ez a két csaj, v ez lenne az "ideál"?

Figyelt kérdés
[link] - z egy kép találhattoka galériában többet is... Csaj vagyok, és én más testalkatot képviselek, és azt azt is tartom jónak ha egy csajnk van segge melle.. de ebből már szerintem kellene ledobni picit.. Akik veszekedni akarnak kíméljenek meg, csak a kultúrált véleményekre vagyok kíváncsi, ki hogy gondolja h mi számít nőies testalkatnak.....
2014. júl. 11. 11:14
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Az már szerintem is más téma, hogy ilyen fiatal kb. 18 éves lányokat tesznek ebe egy ilyen szerepre, és más dolog hogy legalább erotikus kisugárzásuk lenne de hát a nőiesség nulla :D Kitelt ott, hogy nőtt seggük és mellük, már ha annak lehet ezeket nevezni! De ne kanyarodjunk el a témától a két csajszira lennék kíváncsi, ti hogyan vélekedtek róluk....
2014. júl. 11. 11:43
 12/17 anonim ***** válasza:
szerintem alakra teljesen rendben vannak, inkább a viselkedéssel vannak gondok.
2014. júl. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem alkatra teljesen jók... attól még nem puhosak, hogy nem deszkalapos a hasuk, nincsenek undorítóan elhízva - innen már csak preferencia, van, akinek a kislányos alkat a nőies, van, akinek a fitneszmodell-típus, van, akinek meg a húsosabb. A nőiesség meg nem testalkattól függ. Az más kérdés, hogy ilyen testalkathoz jobban is felöltözhettek volna, bár gondolom, más céljuk volt ezzel... a rövid póló narancsbőr-mutogatóan vékony leggingsszel nem előnyös.
2014. júl. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
25%
Hát elég gáz hogy ilyen alapjában szép lányok mint ők így elhanyagolják a testüket. Mert kis fogyással, edzéssel bomba nő lehetne mindkettő, most meg hájasak... olyanok akiknek kábé ennyiből áll az élet ami a képeken is látszik, vagy épp otthon csipszet zabálva nézik a buta magyar sorozatokat.
2014. júl. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 pinkpancser ***** válasza:

Van ott egy kis plusz, de azért meg hát!

Viszont a vasutas csomagtartó az nagyon bejött:)

2014. júl. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Van rajtuk némi felesleg, de ettől függetlenül még nincs velük gond.
2014. júl. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Normális felső határa, szerencsés alkatuk van hozzá mert a hasuk nem nagy. Bőven van szerintem olyan pasi akinek ez jön be. Az öltözködésük viszont közönséges.
2014. júl. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!