Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok (kb 15 évesek)! Nektek...

Lányok (kb 15 évesek)! Nektek milyen pasik jönnek be?

Figyelt kérdés
Én magas, barnahajú, kékszemű srác vagyok, ez sok csajnak bejöhet? 15/F

2013. aug. 11. 16:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Akiknek kinyitom az ajtót.
2013. aug. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nekem pl. nagyon tetszenek a kék szemű és sötét hajú fiúk :DD 15/l
2013. aug. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem túl magas, kék szemű, fekete/szőke hajú. A barna haj kék szem sok lánynak bejön szerintem, de azért nem mindegy milyen az összhatás. Például volt barátomnak is ez a párosítás volt, de (más belátom) nagyon ronda volt szegény.

15/L

2013. aug. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Zsófia Tóth válasza:
Legyen vicces és aranyos.Lehet vki Daniel Craig, hogyha flegma és bunkó...
2013. aug. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Magas,szőke vagy barna hajúak,szemszín oly mindegy. De egyébként a hajszín is mindegy csak nézzen ki jól de az csak plusz ha mondjuk szőke kék szemmel:D

14/L

2013. aug. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Abban a korban nekem 50es pasim volt. Ma is az idősebbek tetszenek :) Kinézetre meg az összhatás a lényeg.
2013. aug. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Magas, férfias testalkatú, sötétbarna haj, kék szem. De persze attól, hogy így képzelem az "álompasimat", nem azt jelenti, hogy csakis ilyen fiúkkal állok szóba, és persze a belső is fontos.


15/L

2013. aug. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ahogyan az előző is írta, ez csak egy leírás az "álompasiról" :)

Szóval: Arcról nem volt szó, de azért leírnám azt is. Azt hisze, ez tényleg marad az "álmodozz csak..." kategória, mert nekem nagyon tetszenek a karakteres arcú fiúk. Sokak szerint b*zis, de szerintem egyáltalán nem. :) A hajszín mindegy (csak ne vörös), de leginkább a kévébarna hajszín tetszik, nem hosszú, de nem is túl rövid hajhosszal. A szemszín szinte mindegy, csak legyen szép. :)

15/L


Ui.: Akik hasonlítanak Leonardo DiCaprio-ra (régen), Jim Carrey-re(régen), esetleg Avicii-re, azok előnyben. :D

2013. aug. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szemszín: mindegy.

Hajszín: mindegy.

Bőrszín: mindegy.

;)

De az ideálomnak sötét a haja (fekete/barna), a szemszíne zöld vagy barna, a bőre pedig fehéres-barnás-sárgás.

2013. aug. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
15/l - Ez lemaradt.
2013. aug. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!