Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csak szerintem szomorú a tény...

Csak szerintem szomorú a tény hogy kezd elfogadott lenni hogy egy csomó csaj úgy viselkedik mint egy r*banc?

Figyelt kérdés

annyira elfogadott lett hogy egy csomó csaj kiteszi mindenét, fehérneműs képeket tesz ki magáról.. olyan képeket, amik igen csak megmozdítja a férfiak fantáziáját, és Isten tudja hogy mit csinálnak a lementett képekkel..én átlagos vagyok, de olyan nevelést kaptam , hogy ezt nem tartom helyesnek .. Azért is írtam ki a kérdést, mert egy lány akivel felnőttem, rá sem ismerek, úgy viselkedik mint egy prostituált :S és élvezi , tetszik neki hogy odáig vannak érte a pasik.. és még csak most lett 18.. olyan szomorúnak látom ezt a helyzetet.. Az ilyen lányok ebből akarnak megélni ? Nem gondolkodnak ? :S utána meg jönnek az erőszakoskodó pasik.. :(


Ti hogyan látjátok?



2013. febr. 5. 16:18
 1/10 anonim válasza:
69%

engem nem zavar,hogy ilyen képeket tesznek ki ,sőt...:D


ezekkel mindenki csak magát minősíti


15/F

2013. febr. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%

Engem inkább az zavar, hogy ennyire prűd mindenki.

Nekem nincsenek fent fehérneműs képeim. Nem is viselkedek r*banc módjára, de mindenki saját maga dönti el, hogy mit akar. A nőknek meg igen is jól esik, hogy tetszik a férfinemnek. Vannak, akiknek az átlagnál jobban szükségük van az ilyen visszajelzésekre.

2013. febr. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%

Csak addig ribanckodnak, amíg megtehetik.

2-3 év múlva aztán néznek, hogy már nem úgy néznek ki mint 18 évesen és rájönnek hogy a szépség meg a csinosság igencsak mulandó, nem arra kell alapozni..

Ribanckodjanak csak! Szerintem röhejesek!xD Ordít róluk hogy buták!:D

2013. febr. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Nem nevezném elfogadottnak, mert sokan tudja az ég mit csinálnának az ilyen lányokkal elkeseredésükben,inkább mondanám számukra megszokottnak. Nem értem ez milyen divat lett. Lassan ezt is életformába sorolhatjuk...
2013. febr. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 QueenRavenna ***** válasza:
95%
Mindenki úgy b*ssza az életét, ahogy akarja.
2013. febr. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy normális ember nem viselkedik így. Ez gáz. Megnézném hogy 5év múlva milyen véleménnyel lesz magáról. Nem mellesleg aki ilyen képeket tesz fel magáról, az ne csodálkozzon azon,hogy a normális fiúk nem is állnak vele szóba, a sallangja is csak lefeküdni akar vele.


24/l

2013. febr. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

# 3/6


JAJA :D

ott a pont.

2013. febr. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 VV Viki válasza:
56%
Hát akkor te is tegyél ki olyakat...nem kell féltékenykedni másra és attól még nem ribanc...tisztában vagy azzal h mit jelent egyáltalán ez a szó....uram atyám
2013. febr. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

VV Viki:

Köszönjük a hozzászólást és hogy alátámasztottad az elhangzottakat! xD :oO

2013. febr. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én annyit hozzáfűznék, hogy elég sok ilyen típusú inger vesz mostmár minket körül, ha a TV-t kapcsolgatod igazából mást sem látsz csak ilyesmit- a zene csatornákon tele vannak a klippek seggekkel, meg combokkal, bögyökkel, semmilyen cuccban riszáló p.icsákkal, vegyük pl Micki Minaj-t és társait... (és hát a fiatalok nagy részének érdeklődését a tv-ből még csak ezek a csatornák kötik le...)

A net is sorozatosan dobál ki ilyen hirdetéseket, vagy cikkeket... ha akarjuk ha nem, az orrunkba nyomják!>:(

DE vegyünk egy hétköznapi példát: házibuli, kis csapat fiatal összecsődül lányok fiúk vegyesen. Egy idő után azt tapasztalod, hogy a fiúk nagy része a gépre tapadt lenge öltözékű-vagy anélküli csajok képét nézegetve.. a lányok(meg akik esetleg a kiszemelt csávó becserkészését is tervezték) ott maradnak maguknak..

Ebből egyértelműen az jön le számukra, hogy semmi mást nem kell tenniük, csak mutogatni magukat ahhoz hogy felkeltsék a fiúk érdeklődését.. ezért aztán a neten található képekhez hasonlóan ők is feltöltögetnek magukról bénábbnál bénább pózokban és fejekkel képeket...

De ez csak egy variáció.. lehet hogy csak simán szerelmesek önmagukba.. :)

Az mondjuk meg sem fordul a fejükbe hogy talán ha a csávóknak azok a csajok jönnek be, és képesek a valódiakat lesz@rni miattuk, akkor talán nem is olyan érdekesek...


Én is sok ilyen képet látok, az én fejemben ez ugrik be: na még egy... a sokadik ugyanolyan..

2013. febr. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!