Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a képről?...

Mit gondoltok erről a képről? Van egy ismerősöm aki szerint ez szép és hogy ez tetszik az embereknek .

Figyelt kérdés
gondoltam felteszem itt a kérdést, hogy nektek mennyire jön ez be... [link] ... Ha a vélemény mellé odaírnátok az életkort és nemet azt megköszönném ... kíváncsiság

2014. aug. 1. 15:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Én vékony lány vagyok, de ez már szerintem is durva. A saját bőrömön tapasztalom, hogy van aki nem képes hízni, de nem tudom, hogy ennyire brutálisan vékony lehet -e valaki csak a genetikából kifolyólag. Nem szeretek ezzel a szóval dobálódzni, mert rám is mondták már, és elég szarul esett, de az a csaj szerintem is anorexiás.
2014. aug. 2. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem szép, de étkezési zavarom van, szóval ez mindent elárul.
2014. aug. 2. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

ha egy ilyen állna az ágyam mellett összehugyoznám magamat, egy ilyen külsővel riogatni lehet.

A csaj sajnos anorexiás külsővel rendelkezik nem tudom lehet agyilag sincs teljesen rendben , sajnos azt hiszi,hogy ez teljesen normális nem tudom,hogy ezt csak ő gondolja így vagy tényleg ezt mondták neki az emberek??

Ha egy ilyen alkatú lányt látok akkor az benne egy olyan érzetet kelt hogy szegény lány beteg, nem tudja magát elfogadni segítségre szorúl.

2014. aug. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
51%
Nekem is tetszik, de nekem is eveszavarom van.. Lehet, ha "normalis" lennek, akkor nem tetszene.
2014. aug. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!