Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a képről?...

Mit gondoltok erről a képről? Van egy ismerősöm aki szerint ez szép és hogy ez tetszik az embereknek .

Figyelt kérdés
gondoltam felteszem itt a kérdést, hogy nektek mennyire jön ez be... [link] ... Ha a vélemény mellé odaírnátok az életkort és nemet azt megköszönném ... kíváncsiság

2014. aug. 1. 15:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy anorexiás aki lefotózta magát a tükörben fehérneműben

L

2014. aug. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
ohh megnyugodtam ... azthittem csak én nem vagyon normális de még megkérdeztem pár embert hátha :DDD
2014. aug. 1. 15:26
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Anorexiás. Szerintem undorító. 20/F
2014. aug. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
Nem undorító, de anorexiás szegény.
2014. aug. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Én szabályosan rosszul lettem tőle… Beteg az ismerősöd. Amúgy a lány az az ismerős, vagy egy férfi, aki szerint ez szép?
2014. aug. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
28%
Ilyen voltam tavaly nyáron (nem vagyok anorexiás, csak elhagyott a barátom), és ruhában ez nagyon jól mutat amúgy. Borzalmasan voltam akkoriban, tudjátok, milyen meleg nyár volt, de én vacogtam az utcán. Nem ettem hetekig szinte semmit. De sokkal több pasi dícsérte a külsőmet, mint most, hogy "csak" vékony vagyok...:S
2014. aug. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Lány az ismerős és az utolsónak meg sajnálom, de szerintem ez még ruhában annyira nem látszik, de ha nincs akkor valami borzasztó és ha értékelnem kell pedig szerintem csúnya is...
2014. aug. 1. 16:36
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom az ilyen lányokat, de az már tényleg a ronda kategória, szegénynek borzalmasak a lábai.
2014. aug. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
85%

Azt mondanám, hogy ronda, mert az, de valószínűleg ez a lány mentálisan beteg. Konkrétan úgy néz ki szerencsétlen a gebe testével, mint egy parókás Gollum, ijesztő.

Szerintem az, hogy valaki a betegesen sovány, egészségtelen lányokra bukik, elég ritka, körülbelül annyira, mint akik a kimondottan hájas nőkre gerjednek.

21L

2014. aug. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Úristen,ez beteg! Ami azt illeti az ismerősöd is...

33/f

2014. aug. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!