Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintettek szép vagyok?

Szerintettek szép vagyok?

Figyelt kérdés
[link]
2014. júl. 24. 19:24
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
92%
figyelj, őszinte leszek. itt gyakorikérdéseken ha egy vékony csaj felrak egy képet egyből elkezdenek rá ugatni, hogy milyen sz**r teste van, sportolni kéne, mert hájas és stb. ha egy hozzád hasonló akkor meg írják, hogy jaj talán nem kéne így öltözködni stb, de egyáltalán nem nézel ki így jól és az arcodra is elég sokat híztál nagy a tokád. régebben én is hozzád hasonló alkat voltam, ha elkezdenél fogyni már 10 kiló minusz után is sokkal jobban éreznéd magad és az arcod is egész más lenne és az öltözködés is sokkal jobb lenne. az arcodból nem látszik sok, de látszik, hogy nem vagy csúnya, csak kicsit törődnöd kéne magaddal.....
2014. júl. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
ja és még annyit hozzá tennék, hogy sokkal több fiúnak is bejönnél, mert most úgy vannak vele, hogy lehet, hogy ha be is jössz nekik nem fognak veled kezdeni, mert a haverjaik véleménye eléggé befolyásol, hiába van egy sokkal csúnyább arcú csaj melletted, de teste jó, hidd el 10-ből 9 fiú őt választaná
2014. júl. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
67%
Szabadítsátok ki Willyt! Vigyétek vissza az óceánba.
2014. júl. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
A cicanacit tényleg nem kéne erőlteti vagy esetleg egy hosszabb felsővel. Olyan szempontból jó, hogy felül sötétebbet, alul pedig színeset viselsz mert a vállad szélesebb mint a csípőd, de inkább valami vastagabb anyagot választanék mert azért a lábadon is vannak párnácskák. A cicanaci tényleg mindent megmutat. Egyébként szép a mosolyod, az arcod és vidámnak, boldognak tűnsz. Esetleg valami szoknya is jó lehet mert a combod úgy nem lenne olyan hangsúlyos. Lány vagyok és szépnek talállak, tetszik, hogy ilyen jó a kedved és elfogadod magadat, van önbizalmad. Ránézésre könnyebb vagyok nálad (bár nem tudom milyen magas vagy), de én nem tudok ilyen felszabadultan, örömmel kimenni az utcára. Erre kicsit irigy vagyok!:)
2014. júl. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
A cicanaci nem nadrág. A vékony csajokon csak szánalmas, a nem vékonyakon undorító is. Miért kell a lányoknak minden áron a seggüket mutogatni? Az arcod és a hajad tök átlagos. Azt meg nyilván te is tudod, hogy egészségtelenül kövér vagy, ami nem is valami esztétikus. Szerintem nem vagy szép.
2014. júl. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

háát, mondjuk úgy, hogy szép nagy! :)


de ha gonosz akarnék lenni, akkor azt mondanám, hogy könnyebb téged átugrani, mint megkerülni :P

2014. júl. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!