Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csúnya vagy szép az izmos...

Csúnya vagy szép az izmos láb? Leginkább vádli? Lány vagyok.

Figyelt kérdés
Elég vastag a vádlim, genetikailag is és sportolok is, szerintem sokkal szebb a vékony láb de a combom is elég izmos, úgyhogy összeér. Csúnya?

2014. júl. 19. 16:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

(Lányok véleménye is ér , remélem.)

Szerintem attól nem lesz csúnya pl. a combod ,hogy összeér. Jól mondod ,ez alapból genetika . Kinek milyen , úgy sem lehet rajta túl sokat változtatni. Inkább az a lényeg ,hogy mennyire esztétikus úgy összességében az alakod. Van olyan osztálytársam aki 155 cm és kb. 55 kiló lehet (vagy tán több) , mégis úgy oszlik el rajta ,hogy jól áll neki és szép. De ő is be van egyébként pánikolva ,hogy összeér a combja.Szerintem ez nem baj. Az izmos , sportos vádli pedig kimondottan szép tud lenni. Nem az a túl izmos ,de azért amin mégis látszik ,hogy edzett.

Nyugodj meg , valószínűleg nem csúnya , még lehet ,hogy neked jól is áll.

2014. júl. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
az izmos a szép,de nem mindegy mennyire izmos.A piszkafa lábak csúnyák.
2014. júl. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

gondolom szép! :)

ismerkedsz itt? :3

2014. júl. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszi. Én eddig igazából nemis igazán vettem észre. De kb mindenki más igen. Nem negatívan és nemis pozitívan csak megjegyzik, és nemtudom hogy mi a véleményük.
2014. júl. 19. 18:58
 5/15 anonim ***** válasza:
az izmos láb szép :))
2014. júl. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nekem is izmosak a lábaim ( az izmokat rendesen látni és ki is düllednek :D ), de engem nem zavar, meg a pasikat sem, sőtttt :P Szóval nyugi :)

22/L

2014. júl. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi a választ:)
2014. júl. 19. 20:05
 8/15 anonim ***** válasza:
15%
Ha látszik rajta az izom (azaz kidudorodik), az szerintem nőietlen. De a vékony láb sem szép számomra. A normál, vastag, nőiesen telt vádli és comb viszont nagyon szexi. Ilyesmire gondolok: [link] Neki pl. gyönyörű lába van. :) Ha neked is hasonló, akkor nem kell aggódnod, sőt örülj neki, mert nagyon szép. :) Ja és szerintem pont, hogy az a furcsa, ha nem ér össze a 2 comb. Nehogy már rés legyen az ember lányának lába közt! :D 23/f
2014. júl. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
32%
Lehet szép is az izmos vádli, valakinek biztosan tetszik, nekem nem. Férfi vagyok és utálok a lábamra nézni, a genetika miatt tisztára izmos, sosem lesz szép, vékony. Nem akarom az én vádlim hasonmását egy lányon látni. Inkább legyen vékony
2014. júl. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
#8: Nem ilyen lábam van, ennél vékonyabb, csak olyan teli. Nem olyan izmos mint valami profi focistáé, csak izmos.
2014. júl. 19. 21:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!