Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintettek szép vagyok?

Szerintettek szép vagyok?

Figyelt kérdés
[link]
2014. júl. 24. 19:24
1 2 3
 11/26 anonim válasza:
93%

Persze,isteníteni kell,hadd nőjön az önbizalma,hadd vágyjon ő is álompasira,legyen még több magányos fiú.

Ha egy vézna srác izompólóban feszítene a képen,rég le lett volna alázva a sárga földig.

De őt biztassuk csak,hogy 150 kiló...jól nézel ki,szuper vagy,bárkit megkaphatsz,be ne érd az átlag vagy csúnyább srácokkal....

2014. júl. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
73%
Nem vagy csúnya,de nem az álomnő kinézeted van. Az arcod tényleg szép ,de az alakod kicsit ,hogy mondjam molett. Ez nem gond lelehet adni ,plusz más fazonú ruhával el lehet valamennyire takarni. Leggingset tényleg ne hordj ,ez nem a te világod. Ez az őszinte véleményem.
2014. júl. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
22%
Nagyon szimpatikusnak tűnsz, így nekem gyönyörű vagy!
2014. júl. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
7%
11# Neked ez miért jó? Egy csalódott kisfiú vagy, ezt nem másokon kell levezetni. Nem tudhatod, hogy miért nem vékony, és nem is ítélkezhetsz felette. Attól, hogy a környezetedben nem buknak a vézna fiúkra, lehet hogy valakinek az tetszik. A volt barátom is vékony volt. Ennek a lánynak igenis szép arca van, nem mondom, hogy nem kell neki fogynia, de ezt nem így kell közölni. Kérlek gondolkozz el hogy közlöd a kritikádat, mert lehet hogy valakit megbántasz vele.
2014. júl. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 KnightBalazs ***** válasza:
94%
Bakker! Miért pontozzátok le azt aki negativ kritikát is mond?! Tényleg szép az arcod és a hajad meg a szemed. De ugyanakkor az is igaz hogy duci vagy eléggé és nem áll jól a leggings. Nhogyj már lepontozzátok azokat akik igazat mondanak de azokat akik hazudnak h tökéletes vagy meg gyönyörü nem .... Szánalmasak vagytok...
2014. júl. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
15%
Wáááá egy ISTENNŐ! Hol nőnek ilyen gyönyörűségek? O.o
2014. júl. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
83%
Hmmm... Lehet hogy én más képet látok??? A megadott linken látható lány arca se nem csúnya, se nem szép. Vagyis átlagos. No de az alakja!!! Szerintem katasztrofális...
2014. júl. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
32%
Miért lennék szánalmas, szerintem gyönyörű és nem hazudok. Nekem jobban bejönnek a ducik ez van. Számomra egy vékony lány sokkal kevésbé számít vonzónak.
2014. júl. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 KnightBalazs ***** válasza:
85%
A lányok biztatnak de elhiheted hazudik a legtöbje. Ha lenyúlnád mondjuk a pasijukat akkor egyből azt vágnák a fejedhe hogy te mocsok bálna hogy képzled azt hogy egy ilyen lány mint te ellopod a pasim?!
2014. júl. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
kedves,vidám kisugárzásod van:) viszont egy kicsit előnyösebb ruha csodákat tenne.hidd el,nem bántásból mondom,ha bántani akarnálak,megtehetném,ez egy anonim oldal,sosem derülne ki,hogy én voltam.de nem teszem.
2014. júl. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!