Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen egy fül fültágító...

Milyen egy fül fültágító után? És hogy kell betenni a fülbe?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat :)
2010. jan. 9. 23:23
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
hát elég bu-zin néz ki sajna, már ha az olyan fülcimpa tágításra gondolsz
2010. jan. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%

Hogyérted hogy milyen? Ha kiveszed?:DD

Amúgy hogy kéne beletenni.. beledugod :D

2010. jan. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
a fültágításnál optimális esetekben 2 hetente 2mm-t tágítanak (ha szalonban csináltatod). Ha magadnak akkor ahogy kényelmes, de minél lassabban tágíttatod annál nagyobb méretről visszahúzódik. Azt szokás mondani, hogy 10mm-es tágító még beforr, ez szervezet függő is. Ha nem, akkor van a sebészeti eljárás, aminek a lényege, hogy a tágított cimpából alul kivágnak egy darabot, majd visszavarrják a helyére, így gyakorlatilag bármekkora méretről vissza lehet állítani eredetire a fület. A fültágítás másik módja ha szikével vágatsz, ezzel egy rövid beavatkozással 8-10mm-esre lehet tágítani a fület egy alkalommal, viszont itt kevésbé képes a fül visszahúzódni eredeti állapotára, ezért az ilyen tágítókat többnyire szikével szokták helyrehozni, ha a paciens megunta a dolgot.
2010. jan. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én annyit mondok hogy nekem 10es volt a tágeszem már kiszedtem félév után és még mostse nőtt össze, szóval így tágaítsa ki valaki is a fülét:D Mondjuk jól néz ki meg minden de nagyon nehezen nől össze és aki kitágítja 20asra vagy nagyobbra azon már cak a varrás segít.Amúgy a legkönnyebb a szilikon tágítót belerakni csak annyi hogy összenyomod a tágítót és belerakod a füledbe és magától szétmegy.
2010. jan. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%

lehet hülye kérdés, de ez is fájdalmas kicsit, mit a piercing szúrás, vagy ez 1 pillanatra sem fáj?


am. nekem tetszik(19/L

2010. jan. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

attól függ, nekem 12es van, lehetne nagyobb is, de nem akarok, elég ez én 3 nap alatt tágítottam ki magamnak, fájt is rendesen, nem is nőne össze magától, de ha finoman csinálod/csináltatod, akkor nem vészes, kicsit feszít, esetleg begyulladhat(ez a rosszabb) de azt hamar le lehet kezelni(persze szigorúan alkoholmentes cuccal csak)


(hárommal ezelőtti voltam)

2010. jan. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem meg gusztustalan. Ok,hogy tizenévesen megcsinálják sokan,jól kitágul. Később,mikor felnő, lesz egy normális munkahelye,mégis hogy fog kinézni? pl. valaki titkárnő lesz, vagy üzletember/asszony, vagy ápolónő vagy tanár..meg mondjuk menyasszony/vőlegény..hát gyönyörűen fog kinézni. Lehet összehúzódik utána valamennyire, de ha túl nagyra tágítják, az nem megy össze teljesen. Ott lóg, meg tátong egy nagy lyuk. Szintén "esztétikus" látvány. Én biztos nem csinálnám.

21/L

2010. jan. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

[link] --->ilyen. :D

nekem is van 12-es. ^^

ha szilikon, akkor összenyomod, és ugy rakod bele.

tágitani meg többféleképp lehet...

2010. jan. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

kettővel feljebbinek:


szerencsére már kezd elfogadott lenni itthon is, az effajta megjelenés, 20év múlva már teljesen megszokott lesz, hogy mondjuk a fogorvos szúrva vagy látványosan tetoválva van


kanaan

2010. jan. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9 A jövőből vagyok. Majdnem 13 év telt el, a fültágító kimentek a divatból, a fogorvosok kinézete pedig egyelőre változatlan.
2022. okt. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!