Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fültágító és tetkó titokban?

Fültágító és tetkó titokban?

Figyelt kérdés
milyen hamar vennének észre az ősök egy tetkót a fülem mögött vagy az alfelemen? és egy picike fültágítót? 17/l
2011. aug. 12. 13:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha hosszú a hajad, akkor biztosan nem hamar. Az alfeledet meg gondolom nem mutogatod nekik.
2011. aug. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem titokban volt egy ideig mindkettő. Végül mindegyiket bevallottam apunak(csak előtte volt titkolva, mert nagyon ellenzi ezeket, meg mindenféle ilyen "mű" dolgot). Hajaddal el tudod takarni...nekem a 12-es tágítókat nehéz volt az alig vállig érő hajammal(de volt hosszabb is), meg a tarkómon a tetoválást... :D Majd 18évesen bevallod nekik :D Egyébként a fültágítót akkor már nem vetethetik ki, a tetoválást meg eleve nem moshatják már le rólad :D
2011. aug. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hmm ez egy jó válasz! most megnyugodtam xd köszi:)
2011. aug. 12. 15:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!