Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fültágító lánynak? Mi a...

Fültágító lánynak? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Szerintetek jól áll egy lánynak a fültágító? Most itt nem éppen a 30mm-sre gondolok, hanem a 10-14mm-sre.
2011. okt. 16. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2011. okt. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 dirtboy ***** válasza:
lánynak semmi képnem áll jól de még a fiúknak sem.
2011. okt. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem se
2011. okt. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szerintem mindkét nemnek gáz

és nem egy olyan kérdést olvastam már itt, hogy "meguntam a fültágítót, mit lehet tenni a hatalmas lyukkal" stb.. XD

2011. okt. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igen vannak ilyen idióta emberek akik kitágítják 20-30 milisre aztán nem tudnak mit kezdeni a fülükkel mert megunták.. 10mm-ig még visszahúzódik:D
2011. okt. 16. 21:02
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Most még divat, de egy, maximum két év múlva ez is lecseng, senkinek nem kell mert "már tiszta ciki, hogy még mindig ilyenem van", és akkor majd ott állank, a fülökben egy gusztustalan nagy lyukkal, amivel nem lehet már mit kezdeni.


Szóval nem, szerintem nem áll jól lánynak fültágító, sőt egyik nemnek sem, az európai kultúrában.

2011. okt. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tesómnak volt egy nagyon cuki, fekete és kis kövek voltak körben, na azt elhagyta, most egy rózsszín van neki, ami engem az autó kerekére emlékeztet amin még nincs gumi, érdekes darab(elég széles a pereme) és állítólag neonfényben világít:-)

27/n és 21 éves húgom van

2011. okt. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!