Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tudom abbahagyni a láb...

Hogyan tudom abbahagyni a láb borotválását? (17 éves fiú)

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok és el kezdtem borotválni a lábam . Segítsetek hogy tudnám abbahagyni hogy nem lesz nagyon szőrös?

2014. jún. 7. 15:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Kidobod a borotvát és ennyi.

Nem lesz, nem erősíti a szőrt a vágás/borotválás. Max azért tűnik majd erősebbnek mert időközben hormoni alapon a tested más pontjain is megerősödött.

2014. jún. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne borotváld többet és kész. Nem leszel szőrösebb, mint előtte, ahogy az első válaszoló is mondta.
2014. jún. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ne borotváld a lábad! A fiúk sose borotválják a lábukat, egyáltalán nem ciki a szőrös, a lányok borotválják. Ha nagyon szőrös akkor ne borotváld, inkább használj epilátort. (Ha epilátort használsz, akkor a szőrzet egy kicsit gyengébb lesz.)
2014. jún. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

?? most baj, ha szőrös, vagy nem baj? ha baj (mert metroszexuális vagy), akkor szedd ki nyugodtan! senkit nem érdekel, max kinevetnek, ennyi.

ha nem szőrtelenítesz, akkor persze, hogy szőrös leszel -.- nem értelek.

2014. jún. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem lesz se gyengébb, se erősebb a szőr. epilálástől sem, gyantától sem, borotvától sem. néhány hónap kihagyás után beáll az eredeti állapot. pont.
2014. jún. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%

Simán abbahagyod és kész.


De én azt nem értem, miért akarnád abbahagyni a borotválást? Nem tetszik ha szép sima szőrtelen? Pedig sokkal jobban mutat egy fiún is ha nem szőrös a lába. :) Szerintem ne hagyd abba a szőrtelenítést, hanem inkább csak a borotváról térj át gyantára, vagy epilátorra. Sokkal szebb és hosszantartóbb lesz az eredmény. :) Megéri! :)

2014. jún. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is borotváltam éveken keresztül.Egyszerűen sokkal jobb érzés szőr nélkül.Most egy hirtelen döntés alapján abbahagytam,eleinte még zavart,de már megszoktam.
2014. jún. 8. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!