Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehet abbahagyni a...

Hogyan lehet abbahagyni a köröm és bőrrágást?

Figyelt kérdés
2 éves korom óta rágom, és most 14 vagyok. Már mindennel próbálkoztam de nem bírom abbahagyni :( Valami egyszerű, de hasznos módszert tudtok ajánlani? 3 hét múlva lesz a ballagásom..:S

2012. máj. 29. 16:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Akaraterő kell csak hozzá. Próbáld ki, hogy kifested a körmöd valalmilyen élénk színnel és ha elkezdenéd rágni, akkor gondolj arra, hogy nagyon csúnyán fog kinézni és kárba megy a munkád. Akkor talán megbírod állni. Vagy lehet a gyógyszertárban kapni körömrágásra lakkot, ami keserű ízű. Sok sikert! :)
2012. máj. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Próbáltam ezeket, egyiksem használt. Már párszor elhatároztam hogy abbahagyom, de akárhányszor ránézek, észre sem veszem és a számba van az ujjam. Igyekszem! Köszönöm szépen :)
2012. máj. 29. 16:31
 3/16 anonim ***** válasza:
Akaraterő. Én nem tudom hogy mikor kezdtem el rágni a körmöm-nem is emlékszek, világéletemben rágtam. Anyukám próbálkozott mindennel-van ilyen undorítóízű lakkszerűség is, amivel az ujjaidat be kell kenni, és amikor elkezded ugye rágni, eszedbejut hogy nemkellenne:D - na, nálam még ez sem működött. életemben először az általános iskolai ballagásomra nem rágtam le a körmöm. akaraterő. :) aztán elballagtam és folytatódott minden. körülbelül két éve azonban újra abbahagytam. most csak akkor rágom le, ha szinte mind letöredezett.-.- de ez is ritka-félévente egyszer. most élvezem, hogy szép, szögletes, erős körmeim vannak, bár a bőrt még mindig rágom néha. próbáld meg nem lerágni, három hét alatt gyönyörű körmeid lehetnek:) ha meg nem, hallottam olyat is, hogy valaki a műköröm segítségével hagyott fel vele-persze nem kell hatalmas karmokra gondolni, normál körömnagysággal és szolid festékkel azt is hihetik majd, hogy a sajátod. :)
2012. máj. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nagyon jó olyantól hallani tanácsokat, aki ugyanebben a cipőben járt. Hát ilyen komolyan még sose határoztam el. Mert nagyon gáz lenne a ballagáson az ilyen undorító kezeimet elővenni. Köszönöm szépen! :)
2012. máj. 29. 16:58
 5/16 anonim ***** válasza:

Gondolj arra, mikor rágni akarod, hogy ez milyen gyerekes, és ciki dolog. Mert tényleg ciki, egyszer le kéne videozni, és visszanézni, nagyon hülyén néz ki egy körömrágó lány. Nem beszélve arról, hogy miket viszel be a szádba! Amúgy valóban jó ha kifested.

Gondolj a következményekre, hogy milyen csúnya lesz, és mennyire nem nőies!

Sok sikert!:)

2012. máj. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Igaz, megnéztem tükörbe is és nagyon gáz. Főleg amikor suliba észre se veszem és mit gondolhatnak rólam. Köszönöm szépen :)
2012. máj. 29. 17:32
 7/16 anonim ***** válasza:

Ja igen, az is ciki. Bocsi, de am én is rágom a körmöm, bocsi, hogy így adok tanácsokat, de én is le szeretnék szokni, így legalább magamat is motiválom! Előző voltam!

14/l

2012. máj. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Akkor neked is sok sikert! :)
2012. máj. 29. 21:01
 9/16 anonim ***** válasza:
én is rágom de nem könnyü leszokni, én viszont idősebb vagyok nálatok, 24/F
2012. máj. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Ja, olvastam hogy fiúknál gyakoribb. Nem egyszerü:(
2012. máj. 30. 12:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!