Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek hány éves korban...

Szerintetek hány éves korban ideális elkezdeni a láb borotválását, és milyen időközönként?

Figyelt kérdés
2012. máj. 21. 20:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem kor hanem szőrfüggő.Ha úgy érzed,hogy zavar,vagy nagyon látszik akkor.
2012. máj. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szerintem se korfüggő:) én tán 12évesen kedzem el,mert erős volt és zavart:D
2012. máj. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én 14 évesen (nemrég) de nem nagyon látszott még, nagyjából csak pihék voltak, de azért zavart
2012. máj. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ksznm.: )
2012. máj. 22. 12:55
 5/10 anonim válasza:
Ez attól függ h hogy állsz ilyen szempontból. Azért nem szabad túl korán kezdeni, mert könnyen megerősödik. Ha nagyon zavar tüntesd el, de csak akkor ha nagyon zavar.
2012. máj. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Szerintem nem borotválni, hanem epilálni kell, ha nem akarsz őzlábú lenni.
2012. máj. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anipohl válasza:
Eszedbe se jusson, hogy borotvaval szedd le mert dusabb lesz, sotetebb, szuros es eros szalu. En gyantaval szedem le, van itthon gyantazo gep, talan ez a legpraktikusabb, es alltalab 2 hetig teljesen selymes a labam, csak azutan kezd el noni. 3 hetente, akar 1szer egy honapban szoktam leszedni. Igaz, hogy az elso gyantazas nem a legkellemesebb, de meglehet szokni. A szepsegert meg kell szenvedni :)
2012. máj. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem ez is egy idióta divathóbort; talán kivétel, ha nagyon zavar vagy erős sötét színű a szőrszál.

Én még Soha nem szedtem le a pihéimet, nem zavarnak és nem szeretnék beállni azok sorába, akik az átlagot képviselik, mert valaki kitalálta szegény nőknek egy újabb buta dilemma! Hónaljban zavar, azt sem más kedvéért szedem le. De tisztábbnak, kezelhetőbbnek érzem, na de lábon?! Ott nem tartom szükségesnek!

2012. máj. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ezt az utolsónak küldöm: Már nem azért, de nem gondolod h egy kicsit ciki h szőrös a lábad? Am én nemrég szedtem le először, de nagyon jó volt utána, mert selymes és puha lett a lábam. Ráadásul nem mindenki a lábamat bámulta, így rövidnadrágot, szoknyát is fel tudtam venni.
2012. máj. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Patry válasza:
14, hetente
2012. máj. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!