Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mitől olyan szép Salma Hayek?

Mitől olyan szép Salma Hayek?

Figyelt kérdés

Legfőképp nem az arcáról beszélek, hanem arról a csodálatos alakjáról. Tudom, hogy mediterrán vér csörgedezik az ereiben, szóval a bőre attól olyan szép, kreol, de igazából én az idomairól beszélek:) Hogy lehet valakinek egyszerre olyan dús és formás melle, és olyan formás feneke? Mindezek mellett a dereka pedig igen keskeny. De ha ez még nem minden, gyönyörűen csillog a bőre még közel 50 évesen is, a haja olyan, mintha nem is tudom.. olyan tökéletes.

Ha láttatok, vagy olvastatok valamit arról, hogy elárulja, mitől olyan gyönyörű és tökéletes alakú, lécci írjátok meg!



2014. máj. 26. 20:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
69%
Genetika, aztán meg rá is dolgoznak sporttal. Mármint formázzák is magukat. Irigylem az ilyen nőket, nekem sajnos a vékony alkat jutott. :)
2014. jún. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nekem is, amugy -.- :(
2015. ápr. 6. 16:35
 13/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretném, ha csak hasonló alkatom lenne, de sem a mellem nincs közel sem akkora, sem az egész testem keskenyebb és hosszúkásabb az övénél:'( Akkor nekem már nem is lehet ilyen alakom? Ha sokat ennék, akkor sem valószínű, hogy ilyenre híznék, mert rajtam nem úgy oszlana el a súly, igaz? :(
2015. júl. 11. 00:55
 14/14 anonim ***** válasza:

A 48 éves egygyerekes édesanya állítása szerint nem viszi túlzásba az edzést - mi több, egyáltalán nem is jellemző rá a sportolás. Ehelyett valami egészen másra esküszik.


„Nem szoktam edzeni. Olyan módon tartom a testem, hogy az összes izmom dolgozik egész nap"

- árulta el a színésznő, aki szerint nincs is ideje a mozgásra, hiszen egész nap, sokszor napi 20 órákat dolgozik. Azért arra kíváncsiak lennénk, pontosan mi is ez a póz...

2020. júl. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!