Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mitől olyan szép Salma Hayek?

Mitől olyan szép Salma Hayek?

Figyelt kérdés

Legfőképp nem az arcáról beszélek, hanem arról a csodálatos alakjáról. Tudom, hogy mediterrán vér csörgedezik az ereiben, szóval a bőre attól olyan szép, kreol, de igazából én az idomairól beszélek:) Hogy lehet valakinek egyszerre olyan dús és formás melle, és olyan formás feneke? Mindezek mellett a dereka pedig igen keskeny. De ha ez még nem minden, gyönyörűen csillog a bőre még közel 50 évesen is, a haja olyan, mintha nem is tudom.. olyan tökéletes.

Ha láttatok, vagy olvastatok valamit arról, hogy elárulja, mitől olyan gyönyörű és tökéletes alakú, lécci írjátok meg!



2014. máj. 26. 20:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
40%
Genetika. Mivel természetes a melle.
2014. máj. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Itt van néhány kép:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Szóval nagyon szééép!

2014. máj. 26. 20:30
 3/14 anonim ***** válasza:
van benne anyag :)
2014. máj. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Tudom. Gyönyörű *_*
2014. máj. 28. 14:40
 5/14 anonim ***** válasza:
Tényleg az, de ha már színésznő, akkor számomra Christina Hendricks a csúcs.
2014. máj. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Na ő is olyasmi alkat. És ez nekem annyira tetszik! Talán azért teszik egy kicsit jobban Salma, mert neki olyan barna bőre, és haja is van! És az olyan szééép.. Ezek miatt a tekintete is olyan szép, mediterrán, titokzatos. De nem olvastátok, hogy mitől? Hogy milyen szépségtippjei vannak, hogy mit szokott használni, enni, inni, hogy megőrizze gyönyörűséges alakját?

De ha már itt tartunk, valóban. Christina Hendricks is csodaszép:

[link]

[link]

[link]

2014. máj. 28. 18:14
 7/14 anonim ***** válasza:
69%

5-ös válaszoló vagyok: mivel férfi vagyok, ezért természetesen nem olvastam ilyeneket:D Te lányként kérdezed ezt gondolom. Mivel mindkettejüknek természetes a mellük, és főként ettől olyan vonzók, nőiesek, erre pedig nincs trükk, olyat aztán nem lehet csináltatni, sajnos:(

De azt mondhatjuk tanulságnak, hogy nem kell túlzásba vinni a fogyókúrát meg ilyeneket, mert tudjuk hogy a csontokkal csak a kutyák... :)

2014. máj. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Na igen. Én is utálom azt, hogy a szépdégideálok azok a csúnya csontos, magas, formátlan libák. Fujj.
2014. máj. 28. 18:34
 9/14 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy azok a szépségideálok? A többségünknek (férfiaknak) biztos, hogy nem az tetszik, a divattervezők, meg tudomisénmik meg kit érdekelnek.
2014. máj. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, és a környezetemben élők közt is azt veszem észre, hogy a pasiknak a vékony lányok jönnek be, és az kevésbé érdekli őket, hogy nagy melle, kerek popsija, vagy formás alakja legyen. Nekik legalábbis az a formás, akinek gigahosszú pálcikalábai, keszekusza szőke haja, vagy olyan "semmitnemlehetfognirajta" alakja legyen. De persze azért nem akarok általánosítani, biztos nem mindenkinek ez jön be.
2014. máj. 29. 14:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!