Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szőke, vagy fekete?

Szőke, vagy fekete?

Figyelt kérdés

Ez lesz életem első festése, és eddig nagyon szőkét akartam, de felmerült a fekete is, mostanra pedig teljesen összezavarodtam. A szőkétől azért tartok, mert félek hogy le kell szívatni a hosszú barna hajam és nem akarom, hogy tönkre menjen. Viszont ha szőkére festetném és nem tetszene, még mindig könnyebb lenne átfesteni feketére, mint a feketét szőkére. Vélemény?

20/L


2014. máj. 20. 09:06
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Szia! Vegyél fel privát üzibe és küldök képet. Sötét a szemöldököm de inkább barna mint fekete, a hajszínem nem üt el tőle, csak 3 árnyalattal lettem világosabb. :) egyébként nagy sikere van az új hajszínnek, eddig csak pozitív kritikák értek, egyetlen egy csaj mondta hogy a régi jobb, de emellett vagy 100-an hogy jó, vagy jobb mint az előző. :)
2014. máj. 21. 09:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!