Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szőke, vagy fekete?

Szőke, vagy fekete?

Figyelt kérdés

Ez lesz életem első festése, és eddig nagyon szőkét akartam, de felmerült a fekete is, mostanra pedig teljesen összezavarodtam. A szőkétől azért tartok, mert félek hogy le kell szívatni a hosszú barna hajam és nem akarom, hogy tönkre menjen. Viszont ha szőkére festetném és nem tetszene, még mindig könnyebb lenne átfesteni feketére, mint a feketét szőkére. Vélemény?

20/L


2014. máj. 20. 09:06
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Mindenképpen meg fogom. :) Drukkoljatok, hogy szép legyen a hajam. :D
2014. máj. 20. 11:45
 12/21 anonim ***** válasza:
bazzeg, akkor nem kell befestetni... -.-
2014. máj. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
A fekete festék a legkárosabb, nem a szőke. A festék annál károsabb minél több színanyag van benne. De ha neked barna hajad, sötét szemöldököd van, akkor a szőke nem jó választás, inkább valami kis vagány árnyalatot kéne adni a hajadnak, nem festékkel, hanem csak színezővel, az nem árt annyira, most divat a lilás vagy vöröses, vagy akármi. Miért nem próbálkozol olyannal? Fekete meg szőke a két véglet... egyiktől sem könnyű megszabadulni.
2014. máj. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Szerintem egyik sem..a fekete szinte senkinek nem áll jól, nem egy szép szín, a szőke meg baromira tönkre teszi a hajat (meg a fekete is:D).
2014. máj. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
elvileg most kezdődött a festés, meséld majd el mi volt, mi lett - akár képpel is :)
2014. máj. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Sötétszőke lettem. A feketét nem javasolta a fodrászom és még kicsit furcsa de egyébként nagyon tetszik. :) Nem lett kiszívatva, csak befestve és így lett sötét szőke.
2014. máj. 20. 16:46
 17/21 A kérdező kommentje:
Egyébként a "bazzeg, akkor ne festesd be" kommentelőnek üzenem, és már le is írtam, hogy lelki okai vannak a festetésnek, de nem kérem hogy megértse, sőt senkitől sem kérem, csak tanácsokat, tapasztalatokat kértem, és akitől kaptam azoknak nagyon köszönöm.
2014. máj. 20. 17:33
 18/21 anonim ***** válasza:
Örülök neki, hogy nem valami drasztikusat választottál :)
2014. máj. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

taaz-com-on nézd meg, be lehet festeni virtuálisan a hajadat, így eldöntheted, hogy tetszik-e.

De mindenképpen gondold ezt át, a leszívatott hajból és a feketéből sem könnyű újra barnát csinálni...

Elég ritka amúgy, hogy ilyen szélsőséges színek jól álljanak egy embernek, szóval gondold át, hogy a szemöldököd/szemed/bőröd milyen színű, mi illik hozzá, milyen színeket szeretsz viselni...Pl szőke mellé nem igazán illik a sárga ruha, vagy ha sokat barnulsz, az sem jó. Feketénél meg sokszor lehet fénytelen, parókahatású a hajad, nem néz ki jól, ha csupa feketét viselsz, nagyon-nagyon sápadt vagy, stb.

2014. máj. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Szia,én is ugyanilyen döntés előtt vagyok, tudnál linkelni, hogy milyen sötétszőke lettél? (csak hogy körülbelül milyen)és fekete szemöldököd van?:)
2014. máj. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!