Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szőke, vagy fekete?

Szőke, vagy fekete?

Figyelt kérdés

Ez lesz életem első festése, és eddig nagyon szőkét akartam, de felmerült a fekete is, mostanra pedig teljesen összezavarodtam. A szőkétől azért tartok, mert félek hogy le kell szívatni a hosszú barna hajam és nem akarom, hogy tönkre menjen. Viszont ha szőkére festetném és nem tetszene, még mindig könnyebb lenne átfesteni feketére, mint a feketét szőkére. Vélemény?

20/L


2014. máj. 20. 09:06
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
100%
Természetes hajszín. Sajnos egyre ritkább manapság.
2014. máj. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Ha még soha nem volt festve a hajad, akkor szerintem kicsit világosabb legyen, ahhoz még nem kell leszívatni, mert természetes hajat a festék is tud kicsit világosítani.

A feketét nem ajánlom, szinte senkinek sem áll jól. Ha sötétet szeretnél, akkor inkább a barna, az is majdnem feketének tűnik. Egyébként a feketétől a legnehezebb megszabadulni, úgyhogy jól gondold meg, a barna is ugyanolyan. Világosabbat meg legalább vissza lehet festeni sötétebbre.

A fekete is tönkre teszi egyébként a hajat. A barna nem, nekem attól szép fényes és selymes. Szőke meg teljesen tönkretette.

Persze az is számít, hogy mi állna jól. Nem hiszem, hogy a teljesen világos szőke és a teljesen fekete is ugyanolyan jól állna.

2014. máj. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Teljesen össze vagyok zavarodva :( nem tudom mi legyen most... Nem akarom hogy leszivassák. Szerintem a fekete jobban menne hozzám, barna a szemem és sötét a szemöldököm, de minddgyik szín ellen vannak ellenérvek... :/
2014. máj. 20. 09:24
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ne festesd be, nem kötelező :)

Ha mindenképpen más színt szeretnél, akkor én azt javasolom, hogy az eredeti hajszínednél eggyel világosabb, vagy eggyel sötétebb árnyalat legyen. Nagyobb eltérés nem kell. Ja és mindenképpen fodrász csinálja, mert elég fura színek tudnak kijönni, ha te próbálkozol :)

2014. máj. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Olyat is hallottam hogy ha valaki fokozatosan szőkíti a haját akkor nem kell leszivatni. Ebből mi igaz?
2014. máj. 20. 09:30
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Semmi :D

Most még festékkel tudod kicsit világosítani, mert az eredeti hajszíned van.

De onnantól kezdve, hogy festék van rajta, már nem lehet festékkel világosítani, csak ha szívatják is.

2014. máj. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Na basszus, ma megyek a fodrászhoz és már minden színtől félek... Csak az lenne a fontos hogy a hajam ne menjen tönkre... Csomó csajnak úgy is nő a haja hogy fekete, a szőke hajúak meg mindig levágatják és gondolom azért mert tönkre ment...
2014. máj. 20. 09:47
 8/21 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, hogy végül is milyen lett! :)
2014. máj. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Rendben. Kettőre megyek, de jajj komolyan nem tudom most mi legyen... Mindenképp más színt szeretnék (főként lelki okai vannak, de erről inkább nem beszélnék) úgy érzem ez boldoggá tenne. :)
2014. máj. 20. 11:24
 10/21 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a fodrászt is, hogy ő mit javasolna.
2014. máj. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!