Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért nevetség tárgya egy...

Miért nevetség tárgya egy hófehér bőrű nő?

Figyelt kérdés
Még ha csak a karját mutatja meg rövidujjú, vagy ujjatlan felsőben, akkor nem annyira ciki. De ha a lábait teszi közszemlére, rögtön szörnyülködnek az emberek.
2014. máj. 18. 22:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
na, az en borom is nagyon feher, nyarankent gyakran mondjak h barnuljak, meg is probaltam, de nem nagyon lett eredmenye, ezert hat az marad, h mindenki bekaphatja, akinek nem tetszik!! :))
2014. máj. 19. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem valami mással van ott gond... talán az összhatás nem jó. Nálam legalábbis ez volt régen. De mióta rájöttem mi előnyös, ruhák és hajszínben, azóta mindenki dicsér, hogy milyen szép vagyok, milyen gyönyörű hófehér a bőröm. Előtte nem volt ilyen, nekem is inkább beszóltak mindig hogy barnuljak már le.
2014. máj. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én pasiban vagyok hófehérke. Oylan szinten, hogy nyáron pár perc alatt lepirulok és a még a szemem is világos. És rendesen ez a szex epilem. A lányoknak tetszik a fehér bőröm, mindig mondják, hogy jó nekem stb.
2014. máj. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
82%

Hohó, nem röhögnek ki? Szakad a belem.. dehogynem. És furán is néznek rád.. illetve, rám is. Tavaly nyáron egy bácsi szólt be röhögve hogy úristen, de fehér vagyok, és pincében nem lehet barnulni. Én pedig közöltem vele kevésbé nevetne hogy b..aszódjon meg. Főleg mert azelőtt napoztam csomót, nem tehetek róla, hogy nagyon lassan látszik bármi is, főleg a lábaimon..

Nem tudom idén mit csinálok:((

2014. máj. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ott valami más probléma is lehet, hogy ennyire vonzzátok a beszólásokat. Egyszerűen képtelen vagyok elhinni.

Csak a fal fehérebb nálam, de több, mint 30 év alatt SOHA SENKI nem szólt be nekem emiatt, pedig nem takargatom magam.

2014. máj. 21. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Ha szép arcom lenne, biztos nem szólnának be...

Az is lehet a gond, hogy túl kedves vagyok az emberekkel. Legalább így sikerüljön pasit találni a kedvességemmel, ha már a szépség nem adatott meg.

Emiatt lehet, hogy feljogosítva érzik magukat, hogy beszólogassanak, mondván, úgyis elintézem egy kedves, elnéző megjegyzéssel, ahelyett, hogy jól elküldeném őket.

De ha ilyen is lennék, aki visszaszól, akkor is ez lenne a véleményük a fehér bőrű nőkről, amit mondanak is, csak csak épp akkor a hátam mögött mondanák ezeket.

2014. máj. 25. 21:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!