Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon gáz a hófehér bőr? Már...

Nagyon gáz a hófehér bőr? Már sokszor feszélyezve érzem magam a sok szolibarna között.

Figyelt kérdés

Engem személy szerint nem zavarna, mert sz*rok a bőrszínre, de manapság a barna bőr lett a divat és a pasik is ezt preferálják.

Én egyedül annyi hátrányát érzem, hogy a fehér bőrön rikítanak a bőrhibák.


2013. máj. 22. 15:59
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
A barna bőr (pontosabban a szolizott) már évek óta nem divat, max Magyarországon. Sokkal szebb a fehér bőr.
2013. máj. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%

Nekem is nagyon fehér, de én sokkal szebbnek látom, mint a barnát..rém gáz szerintem, amikor valaki már szinte narancssárga a szolitól..

Persze tényleg hátrány az, hogy egy kis pirosság is szinte rikít.

2013. máj. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%

Nekem is fehér bőröm van és valahogy nem is tud barnulni. Szoliba pedig nem megyek, mert sok az anyajegyem és érzékeny a bőröm...

Szerintem sokkal szebb a fehér bőr amúgy is. Egyáltalán nem gáz!

2013. máj. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
Nem gáz,de szerintem sokkal szebb a barna bőr..na nem a túlzásba vitt szétszolizottság..mert az borzasztó rémes..egy egészséges barnaság mindenkinek szebb szerintem..de ez csak egy vélemény!!!:)) 18/L
2013. máj. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az én bőröm is nagyon fehér. Nekem tetszik, de sokszor kellemetlen, amikor pl. mindenki barna körülöttem nekem meg rikít a lábam a szoknyában. Meg minden apró kis ér, bőrhiba nagyon meglátszik. Néha mondják is, hogy nem ártana, ha napoznék és lenne valami egészséges színem. Úgyhogy én szerintem elmegyek szoliba. Bár nagyon nem rajongok érte, még sosem voltam.
2013. máj. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Enyém is hófehér, mindig is utáltam, de a barátomnak pontosan emiatt (is) tetszettem meg annyira... :D Amikor meg mondom, hogy jó lenne szoliba menni, kicsit barnulni (amúgy eléggé lassan megy nekem), mindig leszid, hogy mi a fenének kéne. :D
2013. máj. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Én mindig jártam szoliba és járok is, nem vagyok narancssárga, soha senki nem kérdezte még meg, hogy szolizok-e, vagy mitől van jó színem, mert az emberek nem is tudják, hogy alapvetően szürkés-kék hulla színem van, és a szoli miatt nézek ki embernek. Nem vagyok barna, csak ember színű. Nyáron a napon jobban le szoktam barnulni, olyankor mondják is, hogy de szép színem van, viszont télen még sosem jegyezték meg, mert soha nem vittem még túlzásba a szolit.
2013. máj. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
81%
A legszebb bőrszín mindig is a hófehér volt. Nem is értem miért mondják mindig a fehéreknek hogy szedjenek fel egészséges színt, mert a szoliban olyat tuti nem fog kapni senki, max ráncos sárgát meg bőrrákot.
2013. máj. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is fehér a bőröm soha nem akartam barna lenni nyáron éppen elég amikor bebarnulok akkor majdnem vmi rossz cigónak nézek ki...

Nekem "jobban áll" a fhér bőr, ennek örülök is mert próbálom kímélni a bőröm ilyen hülyeségektől

Szóval ne aggódj a pasik nem a bőrszínt nézik meg először :DD

2013. máj. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!