Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 17 éves lány vagyok és tök...

17 éves lány vagyok és tök lapos (nem pici cici semmi cici) és emiatt feszélyezve érzem magam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Úgy öltözködök hogy ne vegyék észre de ettől függetlenül nem merek kapcsolatot kezdeni mert félek kiröhögnének. Tudom fogadjam el magam/meg ha szeret elfogad de ez nem jön magától kis mellű/lapos lányok ti hogyan fogadtátok el magatokat?

2013. márc. 11. 16:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
Ne aggódj, mert így is lehetsz nagyon szép! Higgy nekem, fiú vagyok. :) Remélem találsz majd egy olyan fiút, aki így szeret ahogy vagy, és végtelenül boldog leszel egész életedben!!! :)
2013. márc. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%

Én egyszerűen nem törődik vele. Ilyen vagyok gyárilag, nem tudok rajta változtatni. Ha valakinek emiatt nem kellek, azzal nem is érdemes kezdeni.

Ne aggódj, nem a nagy mellektől lesz valaki szép:) biztos rengeteg értékes tulajdonságod van, aki beléd akar szeretni, azt nem fogja zavarni a melled mérete.

2013. márc. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
74%
Nekem sincs mellem, soha nem is volt, de nem értem ez miért feszélyezne vagy zavarna. Te azt akarod hogy a melleid miatt kelljél egy pasinak vagy mi? Mert most lehet beképzeltnek hangzik, de nem tudok olyan pasit mondani akinek én ne tetszenék, mert kifejezetten szépnek tartanak. Pedig a mellemet is jól látják, illetve azt hogy nincs ott semmi. Mert még melltartót sem hordok, csak passzos felsőket. Szóval a szépségen semmit nem ront az hogy nincs melle valakinek. Tök lényegtelen dolog.
2013. márc. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
73%

A nőiességet nem számokban mérik. Ha jól érzed magad kicsi cicivel, a pozitív energiádat mindenki észreveszi. Senki nem fog kiröhögni a kicsi cicijeid miatt, aki mégis, az meg egyszerűen csak buta és felszínes. Egy nő nem attól nő, hogy van két nagy csöcse, egy jó nő pedig nem két nagy csöcstől lesz az.

Én is kismellű vagyok, és akkor mi van? Rájöttem, hogy csak akkor tudják ellenem használni ezt a testi adottságomat, ha rosszul érzem magam miatta. Mára már tlejsen megszerettem a kis mellemet. tudod miért? Mert ennek is rengeteg előnye van! Rendesen tudsz akár hason is aludni, ha sportolsz, nem zavar, nem lesz olyan, hogy kipattan az inged gombja, vagy szűk lesz mellben a ruha, a legtöbb ruhát úgyis közepes/kismellű nőkre szabják, mert ilyen a divatvilág. A kis mell kisebb valószínűséggel lesz lötyögős és lógós. Nem a külsőd, főleg nem a melled határozza meg azt, hogy mennyire vagy értékes, mint ember. Nézz szét a sztárvilágban, olyan bombázók élnek kis mellel, mint Lea Michelle, Mila Kunis, Kate Hudson Natalie Portman meg Milla Jovovich, mégis mennyire nőies és szexi mindegyik.

2013. márc. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
78%

hogy fogadtam el, hogy két kis szúnyogcsípésem van mell gyanánt?

hát úgy, hogy találtam magam mellé olyan embert, kinek ez tetszik :) valamint úgy igazából sosem zavart.

meg szerintem szebb a kicsi mell a nagynál. a barátnőmnek viszont nagy mellei vannak és nagyon sokszor megkaptam tőle, hogy mennyire jobb lenne neki is, ha olyan kicsik lennének neki, mint nekem.

most már viccesnek tartom ezt az adottságomat, illetve nem is nagyon törődöm vele, ilyen és kész. inkább legyen picike, mint esetleg szilikon. valamint: semmi hátrányom nem származott eddig abból, hogy kicsi melleim vannak, fiúk terén sosem számított, normális embereknél nem ez számít.

2013. márc. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
9%
bocs, hogy offolok, de neked sokkal könnyebb, mert tuti, hogy vagy legalább 165 cm.
2013. márc. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
87%

Kate Hudson jó példa, kb. ott lehetek, a többiek viszont hozzám képest bögyös macák.


A párom előttem a nagymellű nőkért rajongott, mégis együtt vagyunk már 7 éve, mert igazából nem ez a lényeg.


Tiniként még nekem se volt ez ilyen egyértelmű. Az első vetkőzés az akkori (első) barátom előtt valami rettenet volt. Féltem, hogy nem kellek ha meglátja a valóságot, de nem így történt. Rengeteg bókot kaptam tőle, ami nagy segítség volt, hogy elfogadjam magam.


Ami a bókokon kívül/helyett/mellett segíthet abban, hogy a önbizalmad megerősödjön, az az, ha sportolsz.

Gyúrj fenékre! Nem vicc! Azon könnyen alakíthatsz, és általában azok a férfiak, akik nem kifejezetten a mellekért rajonganak, a feneket nézik meg először.


6-os!


Te kinek címezted?

Arra a sztereotípiára utalsz, hogy az alacsony nők nagymellűek, míg a magasak inkább kicsi cicivel rendelkeznek?


Baromság. A környezetemben egyáltalán nincs így, és én is 158 vagyok minicicivel.

2013. márc. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
68%

Nehogy azt hidd hogy a nagy az ojan jó, én 15 vok és nagyok a melleim, és mindig hallom hogy a fiúk csak fekete (haj) nagycsöcsnek hivnak,egy időben kisebb melltartót vettem a kelleténél, hátha kisebbnek tűnik_ azzal az volt a baj hogy kikapcsolodott tesin :))

Ne tegyél semmit, ne is keltsd azt a látszatot hogy van..

Nem vagy egyedül ezzel, az meg aki ezér kiröhög, pff inkább semmit nm mondok rá, és télleg aki szeret az magadért szeret, hidd el :D :))

2013. márc. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
33%
6os: nem tudom kinek szántad a megjegyzésed, de ha esetleg nekem, akkor csak úgy leírom, hogy 156 cm vagyok...
2013. márc. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

8-as!


Ki mondta, hogy a nagy jó? De gondolom TE is maximum normál méretűre cserélnéd a sajátjaidat, nem pedig teljesen, totálisan lapos, 70A-nál is kisebb mellekre!


Amikor még nem voltam megbékélve magammal akkor se vágytam nagy mellekre.

CSAK arra, hogy ne lötyögjön rajtam a legkisebb melltartó.

2013. márc. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!