Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 17 éves lány vagyok és tök...

17 éves lány vagyok és tök lapos (nem pici cici semmi cici) és emiatt feszélyezve érzem magam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Úgy öltözködök hogy ne vegyék észre de ettől függetlenül nem merek kapcsolatot kezdeni mert félek kiröhögnének. Tudom fogadjam el magam/meg ha szeret elfogad de ez nem jön magától kis mellű/lapos lányok ti hogyan fogadtátok el magatokat?

2013. márc. 11. 16:00
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2013. márc. 14. 23:14
 12/17 anonim ***** válasza:
nem baj
2013. márc. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
82%
Van egy baràtnöm 22 èves nines semmi melle (semmi) és ragadnak rà a pasik.
2013. márc. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Én nem tudtam magam így elfogadni, pedig mindig volt barátom/pasim fiatalabb koromban, most már férjem van sok éve, de én utáltam magam, nem jártam strandra, uszodába, pedig gyerekként versenyszerűen úsztam. Úgy öltözködtem, hogy ne látszódjon, voltak olyan ruhadarabok, amik száműzve voltak a szekrényemből stb. Nekem a terhességtől sem nőtt meg (vagyis közben igen, de szoptatás után ugyanúgy visszaállt a "semmire").

Úgyhogy én megműtettem, és azóta megbékéltem magammal. Nem óriási lufikat csináltattam, amiről ordít, hogy mű, hanem teljesen normális, ÁTLAGOS méretű ciciket.

Nem azt mondom ezzel, hogy neked is ezt kell tenned, és 17 évesen még tényleg nőhet (de nem mindenkinek fog, ez is tény). Eldől majd, hogy így el tudod-e magad fogadni vagy sem. Valaki pl. az elálló fülét vagy a kampós orrát utálja, megműtteti és ennyi. Akinek nincs ilyen külső/testi problémája, az nem tudja megérteni a helyzetet, de sokan mégis ítéletet mondanak más feje felett.

2013. márc. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
.
2014. ápr. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

#7

Szerintem Kate Hudson sem jó példa erre, neki sincs annyira kicsi melle, hogy az már 'túl kicsinek' mondható legyen.

Én fiú vagyok, nekem az a 'Kate Hudson' méret nagyon is tetszik. Olyan tenyérre való, és neki is praktikus. Én speciel a kisebb melleket szeretem.

Idősebb korban, szerintem már azok is így lesznek vele, akik most az óriás dudákra buknak, vagy átszoknak a fialatokra :S .

2014. ápr. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Nekem pontosan az ilyen lányok a gyengéim...imádlak titetek...
2022. jan. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!