Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Ma már ez nem vonzó/szép?

Fiúk! Ma már ez nem vonzó/szép?

Figyelt kérdés

Sötétszőke, hullámos haj, kék szem, hófehér bőr, 175cm. Ez ma már ennyire kiment a divatból? Mindenhol szolis barna bőrű, mindenféle színüre festett, nyílegyenes hajú, alacsony, nagyon sovány lányokat látni, akiknek 10cm-s agyondíszített műkörmük van. és mindig magassarkúban tipegnek. Neonruhákban járnak, kacsacsőrt vágnak/csináltatnak.

Komolyan ekkora elvárás ez egy lánytól/ nőtől manapság? És ha rajtam nem fog a szoli? Akkor már dögöljek meg magányosan, mert csúnya vagyok?

Persze akinek nem inge nem veszi magára, csak Bp-n élek és nagyon sok ilyet látni.

Lányok is megírhatják észrevételeiket!

A válaszokat előre is köszönöm!

17/l



2014. márc. 2. 15:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
kur vára igazad van...egyetértek :D
2014. márc. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
-.- A szolizás tönkreteszi a bőrt.Nekem mindig is a fehér lányok voltak a vonzóak.
2014. márc. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
77%

drágám, akikre te gondolsz, őket hívják r*bancnak :D

attól neked még nem kell úgy kinézned mert sok csaj r*banc

nézz ki úgy ahogy te szeretnél

a normális fiúknak a normális lányok jönnek be

az olyan agyonszolizott r*bancokkal a tapló izomagy srácok jönnek össze úgyis

2014. márc. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
98%

Ez egy orbitális hülye kérdés.

A másik meg, hogy mi az h nem divat a 175 cm? Szerinted mindenki maga dönti el, milyen magas legyen?

2014. márc. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
56%
Vinnélek, mint az akciós árut!
2014. márc. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
100%
Sajnos igazad van. Én úgy nézek ki mint te csak barna hajjal és szemmel. De bíztatásként mondom hogy az ilyen lányokkal mint amiket te leírtál normális fiú nem alakítana ki komoly kapcsolatot. Én meg egyéjszakàsra nem vagyok vevő szóval türelmesen várok egy normális fiúra :)
2014. márc. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
81%

Nem te hol látsz ilyen nőket, de nálunk Miskolcon az Újgyőri és Szondi környékén a főút mellett mindig találni hasonlót.

Nekem maga a szőke, fehérbőr nem jön be. Sötét már-már fekete hajam van, vastag fekete szemöldökkel, ezekkel a paraméterekkel magamhoz illőt választok, vékony kreol csajok közül.


Egy szóval nem mondta senki hogy meg kell halnotok, csupán nem mindenkinek jöttök be

21F

2014. márc. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Én úgy vettem észre,hogy ezek az állatok magasabban akarnak lenni,mivel folyton magassarkúba vannak.:D
2014. márc. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

nem kell idiótának lenni, ez a megoldás.


17/F

2014. márc. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Én is Bp-en élek, de szerintem tök hülyeség az egész, amit írsz. Persze, ha 0-24-ben a WestEnd-ben jűáárkálsz, akkor esetleg lehet helytálló, de én mindenféle lányt szoktam Budapest szerte látni és a legtöbbnek általában van pasija, ergo nem "dögölnek meg magányosan"... Én is 175 cm vagyok, sosem jártam szoliban, nincs műkörmöm, az tény, hogy vékony vagyok, csak eseményeken van rajtam magassarkú és van barátom.
2014. márc. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!