Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Ma már ez nem vonzó/szép?

Fiúk! Ma már ez nem vonzó/szép?

Figyelt kérdés

Sötétszőke, hullámos haj, kék szem, hófehér bőr, 175cm. Ez ma már ennyire kiment a divatból? Mindenhol szolis barna bőrű, mindenféle színüre festett, nyílegyenes hajú, alacsony, nagyon sovány lányokat látni, akiknek 10cm-s agyondíszített műkörmük van. és mindig magassarkúban tipegnek. Neonruhákban járnak, kacsacsőrt vágnak/csináltatnak.

Komolyan ekkora elvárás ez egy lánytól/ nőtől manapság? És ha rajtam nem fog a szoli? Akkor már dögöljek meg magányosan, mert csúnya vagyok?

Persze akinek nem inge nem veszi magára, csak Bp-n élek és nagyon sok ilyet látni.

Lányok is megírhatják észrevételeiket!

A válaszokat előre is köszönöm!

17/l



2014. márc. 2. 15:29
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
82%

Ha te tényleg ilyen hülye vagy akkor nyugodtan "dögölj meg magányosan".

A hülyeség fertőz.

2014. márc. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
56%

Egy részben igazad van,10 lányból 6 ilyen. Bár rám illik egy kicsit a leírásod,mert alacsony vagyok,vékony(de nem kórosan sovány),nyílegyenes,gesztenyebarna hajam van,de nekem alapból ilyen,nem vasalom. Utálom a neon cuccokat,konkrétan a hányinger kerülget,ha meglátom máson. A műkörmöt sem szeretem,nagyon csúnya. A kacsacsőr...hát arra inkább nem mondok semmit:D A magassarkúval nincs bajom,bár köztük is vannak kifejezetten csúnya darabok,de ha valakinek tetszik,akkor nyugodtan hordja,de csak akkor,ha tud is benne járni,különben nagyon idétlen,ha valaki csak vonszolja magát.

Pl. egy lány ismerősöm viszonylag szép lány volt. Hosszú,szép szőke haj,szép arc,átlagos alak. Most így néz ki: hidrogénszőke haj póthajjal,szoláriumozott bőr,10 cm-es rózsaszín műköröm, fekete szemöldök,8 kg smink. És fél év telt el ez a két kinézet között.

15/L

2014. márc. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeség.

Már nem divat sem a szolibarna bőr, sem a (hosszú, csicsás) műköröm, sem a neonruhák. A kacsacsőrös képekről pedig mindenki tudja, hogy gáz.

A "ribik" nagyon figyelnek arra, hogy folyamatosan menők legyenek.

2014. márc. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
60%

szerintem:

többen veszik az s-budgetes csokit, ami csak 169ft, mint a kakaótartalmú csokit, ami drágább ugyan, de sokkal finomabb.


több van, olcsóbb, az íze sem rossz, el lehet vele lenni. Ennyi.


hosszú távra viszont nem az ilyen lányokat szokták választani. max. felvágnak vele, hogy nekik meg ilyen is összeszedni, egy strigulával több, és jöet a következő.


tudom, mert én is fiú vagyok, és én is így csinálom.


azért nem szoktam nálatok kezdeményezni (normál, szép csajok), mert még nem vagyok kész egy komoly, szerelmi kapcsolatra. lőtte kiélem magam a tucatr*bancokkal :)


19/f

2014. márc. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
91%
egészségedre
2014. márc. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Aki azt írta,hogy a ribik ügyelnek a divatra,annak volt igaza.A szoli,a neonszín,műköröm,nyílegyenesre vasalt haj már a hiperpigmentáltaknál menő.Amiket fönt leírtál,azok a tini p.csákra jellemzők.Az alacsonyság szinte evidens,hiszen ezek 15 évesnél nem idősebbek,nyilván nem többek 160 cm-nél.A ribik az már más korosztály,felnőttek közül a fentiek mondom hogy csak a c betűsekre igazak.
2014. márc. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 Emberek ***** válasza:

De igenis szép. És tetszik a hozzáállásod, csak az a gond, hogy a divat az divat. Azt nem igazán lehet megváltoztatni.

17/f

2014. márc. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
58%

Kb ugyanígy nézek ki, csak a szemem zöld:-D Nekem sincs kapcsolatom, de majd egyszer eljön az én időm is:-D

Amúgy szerintem már nem menők ezek tinir*bik, sőt, soha nem is voltak, de:

-A tinik nagy része bulikban ismerkedik, ahol ők vannak többségben.

-Könnyebben is kaphatóak,ami sok fiúnak kapóra jön.

-Feltűnőek, sokkal előbb észreveszik őket, mint az átlagos-szép lányokat.

16/L

2014. márc. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért Bp-en belül is nagy a szórás azt illetően, hol lehet ilyeneket látni. Sokat járok az egész városban mindenfelé. A 8. kerület gettójának elején van a munkahelyem, reggelente Zuglóból járok 1-es villamossal arra, na útközben látok ilyesmiket, amiket te írsz. Kiegészíteném mindezt playboly nyuszis rózsaszín szilikonos telefontokkal, ez nagyon menő, meg a pink sugar parfüm. Múltkor 2 ilyen hülye p**csa játszotta az agyát a villamoson, tetszelegni akartak 2 te korodbeli srácnak. A saját szememmel láttam, hogy a srácok öszenézve röhögtek rajtuk. Úgyhogy ez csak ne idegesítsen.

Viszont ha pl. a Deákon vagy az Andrássyn járok (nem messze lakom onnan), ott egy ilyen sincs. Ott inkább ilyen normális kinézetűeket látok mint amilyen te is lehetsz: természetes haj, világos, ápolt, tiszta bőr, kevés smink, rövid köröm, elegáns, stílusos ruhák (mondjuk ezek nagy része külföldi). Amúgy még annyi észrevtételem van, hogy külföldön nem szoktam látni ilyen kacsacsőrös, szolis, szőkített, playboy cuccos nőket, szóval ez valamiféle proli magyar szokás lehet.

2014. ápr. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
27%

Egy sötétszőke hajú, kék szemű, fehér bőrű lány is lehet nem túl szép és egy szolis, vasalt hajú is lehet gyönyörű.


A szépség nem a stíluson, hanem a vonásokon múlik...

2014. ápr. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!