Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Ma már ez nem vonzó/szép?

Fiúk! Ma már ez nem vonzó/szép?

Figyelt kérdés

Sötétszőke, hullámos haj, kék szem, hófehér bőr, 175cm. Ez ma már ennyire kiment a divatból? Mindenhol szolis barna bőrű, mindenféle színüre festett, nyílegyenes hajú, alacsony, nagyon sovány lányokat látni, akiknek 10cm-s agyondíszített műkörmük van. és mindig magassarkúban tipegnek. Neonruhákban járnak, kacsacsőrt vágnak/csináltatnak.

Komolyan ekkora elvárás ez egy lánytól/ nőtől manapság? És ha rajtam nem fog a szoli? Akkor már dögöljek meg magányosan, mert csúnya vagyok?

Persze akinek nem inge nem veszi magára, csak Bp-n élek és nagyon sok ilyet látni.

Lányok is megírhatják észrevételeiket!

A válaszokat előre is köszönöm!

17/l



2014. márc. 2. 15:29
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

lehet hogy én vagyok fura, de amerre én járok, ott magas,alacsony,kék szemű,barna szemű,fehér bőrű,napsütötte bőrű lányok egyaránt vannak:D:D


nem értem, hogy minek szidod őket, szerintem rohadtul nem tehetnek a hajszínről vagy a magasságról. amúgy meg alacsony dugónak lenni szívás, ki akar szerinted állandóan a legalább egy fejjel magasabb barátaira/pasijára ácsingózva felnyújtózkodni? gondolkodj már el! és a fekete vagy barna hajukat sem kell befesteniük, csak mert neked nem olyan van.


15L BUDAPEST

2014. júl. 9. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

utolsó

Én a kérdésben hol szidom Őket? (szövegértés) Attól, mert néhány válaszoló leírta a véleményét, azt nem kell kivetíteni rám. És nem a természetesség ellen szólok, ha nem vetted volna észre. Szerinted szolibarna bőrrel és 20 cm-s porcelán karmokkal születünk? Nyílván ne legyen mindenki ugyanolyan. Nézzen ki úgy, ahogy jól érzi magát. Csak mikor végigmész az utcán, kicsit nehéz elhinni, hogy tényleg mindenki, aki így öltözködik, ugyanúgy így érzi jól magát?

#16-nak: 8. kerületben lakok :)

2014. júl. 9. 13:18
 23/23 anonim ***** válasza:
Én ugyan vidéki vagyok,de amit leírtál,nagyon ritkán látok.Mifelénk az ápoltság jellemző,szépen szedett szemöldök,frissen mosott haj,szép,saját köröm,tiszta ruha.
2014. júl. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!