Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék a suli legmenő...

Hogyan lehetnék a suli legmenőbb csaja?

Figyelt kérdés
2009. dec. 28. 21:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
84%
dugasd meg magad a legmenőőbb pasival
2009. dec. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
77%
szerintem az első volt a legviccesebb:D
2009. dec. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
73%
legyél barátságos mindenkivel és beszélgess sokat... ne nyalj be az összes tanárnál, igaz akkor is sokan fognak ismerni, de csak a "nyalizós" néven :) ott is van diákönkormányzat? ha igen légy tag és segítsd a sulit... a discót pedig dobd fel, táncolj folyton és kérj fel mindenkit ( biztasd őket)
2009. dec. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
66%
Te jó ég, már Magyarországon is van ilyen?! Azt hittem csak az amcsiknál, mert amikor én voltam gimis, akkor még ilyen nem volt, ott klikkek voltak és mindenki tartozott valahová. Amúgy gondolom ez a kulcsa: legyél jó tanuló, de ne stréber, tehát emelett nézz ki jól és legyél bulizós. Pénz nem hinném, hogy annyira számítana, meg hát amúgy se a te pénzed lenne, hanem anyukádéké, szóval még elszedni se tudnák tőled. A jó kinézetről meg annyit, hogy úgy legyél szép, hogy ne legyél tucat, tehát ne conversecipőcsőnadrágrózsaszínműkörömvasalthaj, hanem térj el ettől. Márkás cuccokból is vannak pl. elegánsabb darabok, fősulin volt egy csaj, aki nagyon rendben volt öltözködésileg, viszont kimondottan elegáns volt (inkább térdig érő szoknya mint mini, blézer, zakó, magassarkú, csinos harisnyák, smink mindig volt rajta), a pasik odavoltak érte és a tanároknak is szimpatikus volt, mondjuk vizsgákon mindig jól teljesített.
2009. dec. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Hát nézd. Ha feltetted ezt a kérdést (már bocs, de mindigis az őszinteség híve voltam), kicsit úzer lehetsz egyeske szemében, vagy rád sem hederítenek. Ha azt akarod elérni, h mindenki ismerjen, menő, népszerű és olyan lány legyél, akinek sok a barátja és tetszik a fiúknak, a NORMÁLIS pasikat nem hiszem, h eléred. Mert te tul.képpen egy plázapics akarsz lenni, csak kicsit másképp akarsz öltözködni annál... Az ilyen csajok csak a discopatkány fiúknak jönnek be általában, akikről sosem tudhatod, h emnnyire hűségesek és mikor csalnak meg.

De szerintem az lenne a legjobb, ha önmagadat adnád, sztem is oda kéne menned másokhoz dumálni (ne plázapicsekhez, hanem oylasmi lányokhoz, amilyen szeretnél lenni), hiszen ha eddig se evttek észe, később se fognak.

2010. ápr. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:

hát hogy nagyképű, beképzelt legyél, az kéne, de akkor nem hívnak el sehova meg minden szal semmi

pénz jófej szépség ennyi:D és akkor nem is vagy nagyképű...

de ha nagyképű lennél, akkor mindenki utálna a suliból.

2010. jún. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

kicsit legyél bunkó. h azt higgyék h nehéz veled összebarátkozni és igy mindenki veled akar barátkozni. vasald a hajad. foglalkozz a külsöddel. fesd magad. vegyél márkás cuccokat. ha beszol valaki állj ki elé.

nekem bevállt.;)

2010. jún. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Naja...ku*vakár h manapság a flegmák a népszerűek :S xD
2010. jún. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
A 22:57 írta jól bár ez legtöbbször nekünk fiúknak válik be.
2010. aug. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!