Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintem szebb vagyok smink...

Szerintem szebb vagyok smink nélkül mint azzal. Van más is így ezzel?

Figyelt kérdés

Feltűnt, hogy már az is teljesen gázul mutat rajtam ha kihúzm a szemem, vagy ha felrakok egy szájfényt. teljesen másképp mutat az arcom.

Ha szempillaspirált használok (és csak azt!) akkor találom magamat a legelőnyösebb formámban. De ha már mást is használok, az szörnyű.

Van más is akinek van ilyen "problémája"?


2014. máj. 7. 18:25
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Feltehetőleg piszkos a tükör amiben szemléled magad, smink nélkül kontrasztosabb a képed igy látszik is valami, ezért találod elönyösebbnek.

Takaritsd le a tükröt, meg fogsz lepődni.

2014. máj. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Király vagy
2014. máj. 7. 18:40
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a rossz smink az oka, túl sötét, nem dolgozod el rendesen, csak közberajzolod a szemed mint sokan... az tényleg nem szép, senkin sem.
2014. máj. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én is így voltam. amíg meg nem tanultam szépen sminkelni :)
2014. máj. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg nem kell arról meggyőzni, hogy szebbnek tudná gondolni magát sminkkel. Tök jó, hogy nem érzed úgy, hogy kell, és ha szebbnek is érzed magad, valószínűleg magabiztosabban is viselkedsz, ami szintén szuper. Szerintem király vagy, és irigyellek!
2014. máj. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#4: Lehet velem is így lenne, de nagyon béna vagyok az ilyesmihez :) Sminkelni nem tudok szépen. Mindigis irigyeltem azokat akiknek van hozzá tehetsége :)

#5: Köszönöm szépen!! :)

2014. máj. 7. 20:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Szívesen!
2014. máj. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok, bár én még sosem húztam ki még a szemem sem, de biztos rohadtgázul néznék ki... :D


21f

2014. máj. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!