Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Túl vékony láb, túl kicsi...

Túl vékony láb, túl kicsi popsi, vagy ez még jó?

Figyelt kérdés

Nem vagyok megelégedve magammal, azzal,hogy ilyen vékony vagyok.Akkor legalább ne lennék ilyen magas:(

Úgy gondolom a 175 cm-hez az én 55kg-m kevéske.Apumtól örököltem ilyen testalkatot,rengeteget eszek és sose látszik.

Szerintem ha nem lennék ilyen magas,ez pont megfelelne,de ilyen hosszú lábaim vannak,és magassarkút is ritkán merek felvenni,mert azt hiszem attól csak vékonyabbnak tűnök.Egyébként sportolok, sokat biciklizem és görkorizom,bár az az izom sem látszik szerintem.

itt a kép: [link] (oldalról látszik a hasam,na oda megy,ha többet eszem.)

Mit gondoltok?17L


2014. ápr. 15. 22:11
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
8%
dögös alakod van
2014. ápr. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

az jó, hogy vékony vagy, szerintem nagyon szép. a hosszú láb pedig szexi, ne félj a magassarkútól, ha abban szeretnél lenni. rosszul látod magad.


Az viszont tényleg igaz, hogy lapos a popsid. nézz étrendet + ilyen fenékformáló edzést. ugye izmot kéne felszedned.


21f

2014. ápr. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Szép az alakod, a hasadról még szedhetnél le egy kis felesleget, de így is klassz! Bár sok nőnek lennének ilyen komoly gondjai. :)
2014. ápr. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Nem is kell neked ehhez az alkathoz nagy mell! Én pont az ilyen alkatú kis mellű csajokat szeretem. szívesen megismernélek!
2014. ápr. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!