Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Túl vékony láb, túl kicsi...

Túl vékony láb, túl kicsi popsi, vagy ez még jó?

Figyelt kérdés

Nem vagyok megelégedve magammal, azzal,hogy ilyen vékony vagyok.Akkor legalább ne lennék ilyen magas:(

Úgy gondolom a 175 cm-hez az én 55kg-m kevéske.Apumtól örököltem ilyen testalkatot,rengeteget eszek és sose látszik.

Szerintem ha nem lennék ilyen magas,ez pont megfelelne,de ilyen hosszú lábaim vannak,és magassarkút is ritkán merek felvenni,mert azt hiszem attól csak vékonyabbnak tűnök.Egyébként sportolok, sokat biciklizem és görkorizom,bár az az izom sem látszik szerintem.

itt a kép: [link] (oldalról látszik a hasam,na oda megy,ha többet eszem.)

Mit gondoltok?17L


2014. ápr. 15. 22:11
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
pici-cici 4ever
2014. ápr. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
93%

Jézusom.. miért parasztozod le, csak mert azt mondta, hogy "te olyan jó csaj lennél,ha híznál!" ??? Ez nem bunkóság, csak célzott arra, hogy túl vékony vagy.. jézusom. Már mindenki paraszt, aki nem nyalja körbe a segged hatszor?


Amúgy meg: [link]

2014. ápr. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
Ez pont jó! Örülnék, ha ilyen bnőm lenne!
2014. ápr. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
23.NEm azért neveztem annak, mert azt mondta! Hanem mert tényleg az, mi lányok már féltünk tőle a suliban is, minden lányt fogdosott,ahol érte, kétszer bukott és nem lehetett vele normálisan kommunikálni sem.
2014. ápr. 15. 22:34
 25/34 A kérdező kommentje:

bocsi elírtam.22.válaszoló: 22:30 neki küldtem ez előbbi kommentet.

Egyébként egyáltalán nem azért tettem fel a kérdést,hogy fényezzem magam, hanem mert én tényleg úgy látom magam,és kívülállók véleményére voltam kíváncsi. Ha ez nem tetszik,nem kell ide írni,semmit nem tudsz rólam.

2014. ápr. 15. 22:37
 26/34 anonim ***** válasza:
Tökéletes! ^_^ 25/f
2014. ápr. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 PearlDiver ***** válasza:

Ha elmész futni, és elfelejtesz mindent és mindenkit magad körül, odafigyelsz kicsit önmagadra - akkor jól érzed magad a bőrödben? Mert ha igen, akkor semmi okod változtatni a külsődön.

Nekem személy szerint pont ez a női alak jön be, a barátnőm is hasonló :)

Az, hogy "ez még jó", egy végtelenül szubjektív kérdés. Kinek akarsz megfelelni?

2014. ápr. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
84%

Rossz oldalra jöttél, itt kevés objektív választ fogsz kapni. Sok az önbizalomhiányos fiú, aki az ilyen kérdéseknél nyal a kérdezőnek. Ezeket szűrd ki!


Egyébként meg ízlés kérdése. Nem vagyunk egyformák. Valakinek bejön az ilyen test, mint a tiéd, valakinek nem. Felesleges ezzel foglalkoznod.

2014. ápr. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Tényleg nincs sok segged de szép alakod van ettől függetlenül. És a túl vékonytól messze vagy ez még nem a kóros fajta (mondjuk az 55 kg tényleg baromi kevés.
2014. ápr. 16. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
84%
Nem vagy kórosan vékony, csak nincs feneked, ennyi a probléma. Izmosíts még többet, idővel majd jön az eredmény. A has nem baj, jó helyen van az ott.
2014. ápr. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!