Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mért hófehér minden amerikai...

Mért hófehér minden amerikai foga? Nem sztárokról beszélek, hanem egyszerű emberekről youtube-os videókban pl.

Figyelt kérdés
2009. dec. 20. 14:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Bocs, javitok: nem megàn, hanem magàn :)
2009. dec. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
nos, akkor van lehetőségük fogfehérítésre...és azokkal mi van, akiknek pl. nagyon gyenge minőségűek a fogai?mert gondolom, amerikában sem mindenkinek vannak erős, egyáltalán nem romlékony fogai?akkor koronát készítenek rá?
2009. dec. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
Azért mert vannak annyira igényesek, hogy odafigyeljenek a fogaikra is. Ugyanúgy a hajukat is naponta mossák, náluk nagyon fontos a szépségápolás (rokonaim egy része az USA-ban él). Oké, nyilván ott van is miből, de azért tényleg kár, hogy ma Magyrországon sok tinédzser azt hiszi, hogy ha felveszi a hamis (kínai) X-It-es szerkót meg sz.rrá vasalja a haját, akkor már igényesnek fog tűnni. Hát nem ! Én eleve rosszul vagyok, ha csúnya fogsorú nőt látok. Amúgy távolról sem vagyok Amerika-mániás, sőt politikai szempontból kimondottan utálom őket.
2009. dec. 21. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
én most nem az igénytelenségről beszélek..mert azok megérdemlik. Hanem azokról akik sajnos a gének miatt "szenvednek".
2009. dec. 21. 07:20
 15/17 anonim ***** válasza:
84%
Nincs minden amerikainak tökéletes, fehér fogsora. A négereké pedig azért tűnik nagyon fehérnek, mert a bőrük jóval sötétebb mint a fehéreké, és a nagy színkülönbség miatt látszik nagyon fehérnek.
2009. dec. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
A kérdezőnek teljesen igaza van, mert nem minden csúnya fogsorú ember igénytelen.Mit tehet arról egy olyan ember, akinek genetikailag nem szépek a fogai?De aki azt írta, hogy "rosszul van a csúnya fogsorú nőktől" valószínűleg nem tudja, milyen érzés az, amikor valakinek nem saját hibájából kevésbé szépek a fogai, és akárhogy mossa és akárhogy használ bármit, ugyanúgy romlik a foga...És most lehetne erre azt válaszolni, hogy csináltassa meg.Persze, miből?Na meg hol?Na mindegy kicsit elmentem a témától, bocsánat:)
2009. dec. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Azért nem nem fehér a börszinuk és a fogaik sem csak ahogy nem fehér a szinűk a foguk annak látszik
2012. máj. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!