Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az hogy az újságokba...

Miért van az hogy az újságokban azt írják hogy fogadd el önmagad és lapozok egyet azt látom hogy a legszebb sztárokról írják hogy milyen kövér és ronda?

Figyelt kérdés
2010. dec. 3. 20:56
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt írják hogy az ember kövéren is lehet szép, meg hogy mindenki szép. Utána pedig 50 kilós sztárokat kövéreznek le és akár le is írják hogy ronda.
2010. dec. 3. 21:00
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Minek olvasol te ilywen újságokat? Drága pénzért teszik tönkre az önbecsülésedet és árasztanak rád szemetet.
2010. dec. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez sajnos így van... és nem csak az újságokban. Egyszer raktam fel arcképet csetre, kaptam sok bókot, de sajna olyat is írtak h akasszam fel magam, meg csak egy alkalomra való vagyok, olyan rusnya a fejem. Nem ismertem a hozzászólót, de nem esett jól. Nem tartom magam csúnyának, de azóta inkább sehova se teszek ki képet.

25N

2010. dec. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert a világ maga sem tudja hogy fekete vagy fehér. Mindenki (nem csak az újságírók) 1x ezt mondják, másszor azt. Vagy 1xűen kétszínűek.
2010. dec. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!