Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mért hófehér minden amerikai...

Mért hófehér minden amerikai foga? Nem sztárokról beszélek, hanem egyszerű emberekről youtube-os videókban pl.

Figyelt kérdés
2009. dec. 20. 14:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
hát szerintem megcsináltatják :) fogfehérítés és kész minden :D én a négerek fogát irígylem :D olyan csodaszépfehér :D:D
2009. dec. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Erre énis kiváncsi lennék...:)és ugye nem csak hófehérek, hanem szinte hibátlanok a fogaik.Én irigylem is őket, mert nekem sajna elég csúnyák a fogaim, genetika:( de mondjuk igazad van, feltűnő, hogy az amerikaik jó részének szépek a fogai...pedig nem gondolnám, hogy nincsenek olyan emberek, akinek ne lennének hozzám hasonlóan kevésbé szép fogai...:)lehet, hogy koronát készítettnek rá?aki tudja, az remélem ír ide:)
2009. dec. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én élőbe is láttam amerikaiakat... azoknak is mindnek tökéletes és fehér fogsora volt... már én is fel akartam tenni a kérdést :-)
2009. dec. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért,mert ott olyan természetes a fogfehérítés,mint nekem az,hogy boltba járok kenyérért,a mellnagyobbitás meg pláne,átlagban a lányok ezt kapják szülinapjukra:)Nagyon sokan.
2009. dec. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

hát akkor én meg karácsonyra kérem ezt...nem cigizek és mégis majdnem olyan a fogam mint nekik :( elhihetitek h rendesen ápolom. De ha jól tudom akkor külföldön a fogorvosnak horribilis ára van.

Múltkor láttam egy plakátot pesten 75ezerért fogfehérítés.. hát ha ennyi mindenhol akkor tényleg nem tudom h hogy telik rá minden amcsinak.

2009. dec. 20. 15:08
 6/17 A kérdező kommentje:
köszi a gyors válaszokat látom ti se nagyon értitek.. Írjatok még
2009. dec. 20. 15:09
 7/17 anonim válasza:
100%
Azert mert egy atlag fizetes 5%-aba kerul egy fogfeherites.Itt meg 2 havi atlag fizetesbe.
2009. dec. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
nekik ez teljesen természetes, és majdnem akárki megengedheti magának, nemúgy mint itthon...
2009. dec. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
náluk a fizetést az árakra szabják, nem mint M.o-n, ahol semmmi arány sincs....
2009. dec. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
47%
Azért nem mindnek fehér a foga :)Amerikàban nincs tb, ott mindenki ( màr aki tudja) megàn egészségbiztositot fizet, és az valoszinuleg àllja akàr a protetikai, fogfehéritési koltségeket is. Ahol élek, van az un. "àllami tb" ( ami ugy sz@r ahogy van), illetve van egy kiegészito egészségbiztositàsom, havonta x eurot fizetsz. Mult héten voltam fogàsznàl, gyokérkezelés, kifizetteték az àràt, 90 eurot ( cirka 27 ezer ft), de kapsz egy szàmlàt, amit elkuldesz a biztositodnak, pénteken màr làttam a bankszàmlàmon, hogy visszafizették a teljes àrat, igy "ingyen" gyokérkezeltek :) Valoszinu, Amerikàban is hasonlo elven mukodnek az orvosok, fogàszok, és ha ezt a betegk kihasznàlhatjàk, miért ne, azért fizetnek, nem is keveset, tudomàsom szerint :)
2009. dec. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!