Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek azokról az...

Mi a véleményetek azokról az emberekről akiknek színes haja?

Figyelt kérdés

Nekem elöl meg hátul pár tincs kékre van festetve, és egy csomóan piszkálnak érte hogy undorító meg ilyenek. (de csak az úgymond visszafogottabb stílusú emberekre jellemző hogy ezt mondják.) Szóval várom a véleményeket, de előtte még letisztázok valamit:

Nem feltűnősködésből ilyen a hajam. Tisztában vagyok vele hogy előbb utóbb ki fogom nőni, és előbb utóbb meg kell komolyodnam ilyen szempontból már csak a munka meg ilyenek miatt is, viszont mivel nekem nagyon tetszik az ilyesmi, úgy gondolom most legyen ilyen hajam amíg fiatal vagyok, mert később egész biztos bánnám hogy nem próbáltam ki ha egyszer így tetszik, és akkor már nem biztos hogy ki lehetne. És én jól érzem magam így. :)

Szóvaé várom a véleményeket, kíváncsi vagyok mindenfélére.


2011. máj. 26. 15:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha jól érzed így magad, akkor miér érdekel mások véleménye? Nem értem.

30 éves leszek pár hónap múlva és soha nem érdekelt, mit szólnak a hajamhoz vagy az öltözködésemhez, tehát ez alkat kérdése és nem biztos, hogy ki fogod nőni (ami nem is olyan nagy baj szerintem).

Tehát szerintem teljesen jó, ha van egyéni ötleted a külsődre vonatkozóan és nem a tömegpszichózist követed, hanem azt, ami neked tetszik. A többi nem számít.

2011. máj. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem is az hogy annyira érdekel, csak kíváncsi vagyok hogy mások is így gondolják-e. :)
2011. máj. 26. 15:26
 3/8 anonim ***** válasza:
hát ha szép a hajad(selymes, nem töredezett, tehát jó a minősége), akkor szerintem tökre jól tud kinézni!:) főleg szőke hajnál tetszik nekem, egyik bnőmnek is olyan volt..de neki csak az alján és nagyon jól nézett ki(eredeti szőke hosszú haja volt,egyenes) :) szóval szerintem egyáltalán nem gáz, persze csak ha ízléses!És ha jól érzed így magad, akkor tényleg ne érdekeljen mások véleménye!Az a lényeg, hogy tetszel önmagadnak! 16/L
2011. máj. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem is volt színes hajam (szerintem még lesz is), elég sokáig de sose érdekelt ha megszóltak. sőt! csak nevettem rajtuk, hülyék, semmit se tudnak erről... :) nahát az úgymond átlagosak meg főleg! így érzed jól magad, ennyi!
2011. máj. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak színes hajaim. Kb egy hónapja döntöttem úgy hogy nem festem többé. Engem sose piszkáltak érte. Inkább mindig megdicsérték.
2011. máj. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 habibi ***** válasza:
én szeretem az ilyen színes egyéniségeket, nincs velük semmi bajom , sőt még csodálom is őket a bátorságukért, hogy bemerték festeni
2011. máj. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

19:21

ne ezért csodálj egy embert! nem bátorság színes hajjal kimenni utcára, hidd el bárki megtenné ha arról lenne szó.

2011. máj. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi a véleményem? Semmi. Nem a hajszín alapján ítélek. Ha ez tetszik, akkor oké. Nekem nem ártasz vele (és senkinek sem), úgyhogy nem zavar. Sőt, ha ízléses, még tetszik is.
2011. máj. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!