Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, egy rövid véleményt a...

Lányok, egy rövid véleményt a testemrol?

Figyelt kérdés

kb. fel eve kezdtem el tornazni szoval tudom hogy nem tökéletes csak kivancsi vagyok masok velemenyere.

Légyszi irjatok kort is.


[link]


[link]



2014. márc. 20. 13:19
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:

Hátulról egész jó, de elölről lehangoló, hogy vékony a karod és semmi mellizmod. Ezekre ha ráfekszel, akkor tökéletes lesz a tested (persze ez relatív, hogy kinek mi...)


24/n

2014. ápr. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:

Szerintem is nagyon jó tested van, látszik hogy edzel de nem estél át a ló túloldalára. Gratulálok a teljesítményedhez! :)

20/l

2014. ápr. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) és igyekezni fogok, hogy idővel még jobb legyen, csak ahhoz ugyebár jobb étrend kéne, mint most van.
2014. ápr. 22. 23:18
 24/41 anonim válasza:
Nekem nem tetszik az ilyen, de amit látod, a többségnek bejön. Szóval jó, akinek tetszik. 20/L
2014. ápr. 23. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim válasza:
Szerintem ha van barátnőd ne hagyd abba !
2014. máj. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
Gerincferdülésed van
2014. máj. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:

12-es, a lányok is több milliárdan vannak, és bizony nem ugyanolyan az összesnek az ízlése. Az, hogy téged ilyen alkattal vékonynak mondtak nem jelent semmit, mert az összkép két ugyanolyan alkatú embernél is lehet tök más, és míg az egyik pont jó így, addig a másik tűnhet vékonynak. A nyálcsorgatás meg nem értem hogy jön ide, nyilván sok lány van, akinek az izmosak jönnek be. Na és? Ez még nem zárja ki, hogy emellett sok olyan lány is legyen, akiknek meg a nem annyira izmosak jönnek be.


Kérdező, szerintem átlagosan jó most a tested, nekem ez is tetszik, meg az ennél valamivel izmosabb is tetszik, ha csak azt kell nézni milyen a teste. Viszont annak ellenére, hogy nekem alapvetően a kisportolt fiúk tetszenek sosem volt még olyan alkatú barátom, viszont olyan igen, akin volt pár kiló. Úgyhogy ne aggódjatok ennyire ezen, ha normális csajt találtok úgysem csak ez fogja érdekelni.

2014. máj. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:
Én nem aggódok miatta, csak az emberek véleményére voltam kívancsi :)
2014. máj. 1. 21:29
 29/41 anonim ***** válasza:
uhhh jó,nagyon tetszik.szerintem a pont tökéletes.
2014. máj. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon bejön.

23

2014. máj. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!