Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerinted te szép/helyes vagy?

Szerinted te szép/helyes vagy?

Figyelt kérdés
indoklást is kérnék :)

2014. márc. 12. 17:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én olyan ronda vagyok, hogy rettegve borotválkozom! :D Pasi vagyok egyébként.
2014. márc. 13. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Igen. Szerintem szép az arcom és jó az alakom. Odafigyelek a hajamra és az öltözködésemre.

De sokaknak nem jövök be, mert túl vékonynak tartanak(szerintem nem vagyok az, de tényleg mindenkinek más tetszik). És a bőrömet is utálom, érzékeny, és könnyen pattanásosodik.

2014. márc. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nagyon ronda vagyok. Én magamat szépnek látom, de mások nem osztják a véleményem. Valószínűleg nekik van igazuk. Sem oviban, sem alapsuliban, sem középiskolában, és most a nagybetűs életben sem találkoztam olyan emberrel aki elfogadna olyannak, amilyen vagyok. A nők levegőnek néznek, vagy gúnyos megjegyzéseket tesznek az arcomra. Már sokszor volt, hogy az arcom miatt belém kötöttek. És sokszor csúnyán el is vertek. Volt, hogy egy lány annyira szemét volt, hogy összedumált a fiújával. És a fiú és haverjai a lánnyal karöltve meglestek, mikor este mentem haza. Elkaptak, jól összerugdostak. És amikor már a földön feküdtem jól összeverve, akkor odalépett hozzám a lány. Leköpött és gúnyosan azt mondta, hogy ha ő olyan ronda volna mint én ki se merne otthonról mozdulni. És csoda hogy az anyám nem dobott el magától, mikor először meglátott. Úgyhogy valószínűleg nagyon ronda lehetek. De ha belenézek a tükörbe nem látom annak magam. Érdekes.
2014. márc. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:

( Jezus isten 13#-as!!.. OMG! Anyudnak mondtad?Rendőrségre, ilyesmire nem mentetek?:o )

Amúgy a valaszom a kerdesre,olykor szépnek, olykor irtózatosan rondának látom magam:) sok mindentől függ:)..

2014. márc. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Nem,nem vagyok szép.
2014. márc. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nagyon ronda vagyok.... Szerintem egyedül fogok meghalni... 17/F
2014. márc. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

átlagos, de lehetnék helyes is, csak nincs erőm a változáshoz :/

majd lesz! :)

2014. márc. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Az első válaszolónak nagy az egója am én csunyának tartom magam
2014. máj. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!