Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Srácok! Szerintetek én szép...

Srácok! Szerintetek én szép vagyok?

Figyelt kérdés
Sokan mondták, hogy szép, vagyok, és magam szerint is az vagyok (fő az önbizalom)... Bár tudom, hogy vannak hibáim és nem a legszebb csaj vagyok a világon. De valahogyan eddig alig volt egy-két kapcsolatom, az se túl komoly. Tetszek néhány fiúnak, de nekik sem úgy, hogy járnának vele. Van egy fiú, aki nálam 3 évvel idősebb. Tetszik nekem, de nem tudom. Volt aki járni akart velem, de vagy meggondolta magát, vagy többé nem láttam. Szóval itt egy kép rólam. [link]

2013. jún. 19. 13:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? 16 körül? Egyébként nincs veled semmi gond, bájos lány vagy. Majd fogsz találni valakit magad mellé, emiatt nem aggódnék a helyedben. Tényleg szép és csinos vagy. Viszont még nagyon fiatal.
2013. jún. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nagyon helyes kislány vagy.
2013. jún. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
átlagos, meg amugy se sok látszik belőled. Talán a fiúk mamlaszok voltak és ezért nem jött össze semmi, de majd idővel nyugi.
2013. jún. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Helyes csajszi vagy, csak még nagyon fiatalka :) a pasizással várnod kéne még pár évet (szerintem).
2013. jún. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

lány vagyok, de szerintem még nagyon fiatal vagy ahhoz, hogy azon aggódj, találsz-e valakit... szerintem 13 körül lehetsz, még rengeteget fogsz változni, de így is nagyon szép vagy! :)

16/L

2013. jún. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Utóbbi válaszoló, igen pont eltaláltad a koromat. És első válaszoló: 16? Totál nem xd. oO

És csak ahogy elnézem, sokan beletették, hogy még fiatal vagyok a pasizáshoz. Barátnőimnek egy csomó pasija volt már, néhány komolyabb is. És nem, nem ribancocska egyik sem, ahogy én sem. Lehet ép alapján annak láttok, de ez csak egy kép, nem ismertek. Na szóval erről ennyit...

Köszi a válaszokat.

2013. jún. 19. 13:54
 7/15 anonim ***** válasza:
Amennyire felnőtt fejjel nyilatkozhatok: Igen, nagyon jó csaj lesz belőled 2-3 év múlva.
2013. jún. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
AZ biztos, hogy gyönyörű vagy, 2-3 év és...Jujj ;)
2013. jún. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

helyes kislány vagy, kábé vagy 13 éves, szóval ez a pasizás még korai...

ha marad ez a trend akkor bizony nagyon szép lány leszel :) de jól írtad, nem te vagy a világon a legszebb.

2013. jún. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Aranyos kislány vagy, de 13 évesen még ne pánikolj, hogy nincs barátod.
2013. jún. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!