Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Túl kicsinek találom a mellem....

Túl kicsinek találom a mellem. Van valamilyen természetes anyag, amivel nagyobb lehetne?

Figyelt kérdés
2007. okt. 9. 21:14
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
71%
Az utolsó válasz vicc volt. Csak azért mertem megejteni, mert ahogy ti a melletek méretével foglalkoztok, mi a farkunkéval. És azt hiszem egyik nem se a másik adott testrésze alapján válogat, úgyhogy semmi okod az aggodalomra.
2008. máj. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
54%
Nos, nekem eleve sem volt kis mellem, de miután magamra szedtem plussz 5 kg-t, így szerencsére a cicik is megnőttek! Mint tudjuk a cici leginkább zsírszövet, így a legtermészetesebb mellnövesztő a hízás :)! Ha nő a test zsír%-a akkor remélhetőleg nő a cici is...nálam legalabbis így volt, pedig a hízás ne, volt szándékos, de legalább öröm az ürömben :)
2009. febr. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
nem tudom hány éves vagy, de nekem pl. 20 éves létemre napról napra nő a mellem,és ezt a barátnőm, a párom és az anyukám is megjegyzi,mikor néhány-hetente találkozunk(főleg 3hónapja, mióta az új párommal vagyok,és rendszeresebb a szexuális életem). A párom (aki nagyon ott van a testet érintő és főként a homronos témákban),hogy biztosan a sok szextől nő,mert az fokozza az ösztrogén szintet! Emellett én a nőgyógyimtól egy éve olyan fogamzásgátlót kértem amitől megnő a mellem-erre ő elkezdett kiabálni,hogy nem lehet megmondania hormonoknak hogy hova menjen a zsír,de azt mondtam,nem érdekel ha hízok is-és híztam is(nem sokat,pláne előtte túl sovány voltam),de a mellem is kétszer akkora lett!
2009. aug. 8. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
de jó az előbbi válaszolónak :)
2009. szept. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Görögszéna, csak ne nyáron mert erős a szaga ;)
2009. okt. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
79%
vannak olyan növények, magvak amik sok ösztrogént tartalmaznak, talán ezek segíthetnek :)
2010. jan. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
:) hát ez igazán vicces,,mármint, elsősorban az, hogy szerintem, ha egy mell nagy része zsírszövet, akkor az illető hölgy túlsúyos. Olyankor a mell igaz, hogy nagy,de a sok zsírszövettől lógós, folyós, nem pedig kemény és feszes. Ha fogamzásgátlót szedünk és nő a mellünk, az attól van, hogy a női hormonok határása, megnő a mirigyes állomány az emlőkben. Ennek köszönhető, hogy a nőknek alapből vannak emlői,,nem úgy mint a férfiaknak :) Sajnos ezidáig nincs semmi olyan csodaszer, ami természetes úton megnövelné a melleket (látványosan) csak az orvosi szike.. Igazából, a lényeg, hogy fogadd el magad kis mellekkel is,,,hidd el a nagy cickó nem minden,,vannak ennél sokkal fontosabb értékek. Tudom könnyű ezt mondani, (nekem sincs nagy mellem) de, amikor lesz egy párod, aki teljesen oda van a Te kissebb cicidért, egyszer azt fogod észre venni, hogy ez az egész mell mizéria már nem is köt le annyira..sőt..egészen meg lehet barátkozni a szituval..:) Üdv.: egy leendő doki.
2010. máj. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
2009-08-08 01:10 Mit szedtél? Most éppen ezért én is elkezdenék szedni mercilont, úgy tudom az jó rá.
2010. máj. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

2007-10-10 09:39

egyet értek

2010. máj. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
47%
szerintem legyél öngyilkos, a kis mellű nők a társadalom selejtjei.
2011. jan. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!