Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Túl kicsinek találom a mellem....

Túl kicsinek találom a mellem. Van valamilyen természetes anyag, amivel nagyobb lehetne?

Figyelt kérdés
2007. okt. 9. 21:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
77%
Én még nem hallottam ilyesmiről. De ha valaki tud ilyet, akkor engem is feltétlenül értesítsen!
2007. okt. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg ez?

[link]

2007. okt. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
86%

Szia!szerintem nem olyan kicsi az csak te gondolod kicsinek:)

fereteve a hujeseget ma mar lehet vasarolni olyan melltartokat ami pl.szivacsbetetes,kosaras..stb .szerintem a kello nagysagot igy eltudod erni ami neked tetszik!

probald meg hatha jobban tetszel magadnak!

ez enyem meg nagy es a nagyot azt nem lehet ugy eltuntetni mint a kicsit hejrehozni!ugyhogy ense tetszem magamnak,de masoknak igen es ez a fontos!pl.a ferjemnek!

2007. okt. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
30%
Kb. 1 éve írtam levelet egy újságnak ugyanezen probléma miatt. Ott azt válaszolták,nincs ilyen anyag.
2007. okt. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

a kérdezo valoszinuleg tudja,hogy léteznek szivacsos melltartok.meg nem erre volt kíváncsi,hogy hogyan fogadja el magát.nekem is kicsi mellem van és szereti a párom.mégis zavar.én is probáltam már érdeklodni.olyat is halllottam,hogy a fogamzásgátlo szedésétol is nohet,persze ez nem mindenkinél van igy.

de ha beirod a keresobe akkor biztos ezer féle terméket kidobna neked.bár én ilyeneket nem szednék mert nagyon drága,és szerintem nem is hat.

szép napot!

2007. okt. 10. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
19%

Nagyon sok terméket reklámoznak erre vonatkozólag.Csak az a gondd,ha a mell nem nött nagyobbre 17-18 éves korig,akkor már terme´szetesen nem is fog,csak ha teherbe esel.nem is régen láttam olyan müsort a tv-ben,lányok próba´ltak ki kre´meket,tablettákat,és semmi hatás.Rejtett kamerával bementek az irodába ahol megvették,e´s egy normális választ sem kaptak,se pénzt vissza.kutatók,orvosok szerint sincsen olyan szer,ami növelheti a mell méretet,csak a szilikon.

Fogadd el magad úgy amilyen vagy,és utánna te is boldogabb leszel.

2007. okt. 10. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
96%

nincs! be ne dőlj a reklámoknak, az csak a csalók pénztárcáját növeli, a melleidet nem!

a mell zsírból áll, ha nem vagy zsíros, akkor a melled se nagy (kivéve néhány génhibás mázlistát :D)

mell leginkább úgy növelhető, ha hízol (gondolom, ezt nem akarod), ill terhesség alatt is megnő (gondolom, még ez se aktuális)

jó tanáccsal szolgálhatok: tornázz, ami a mellett körülvevő mellkasi izmokat feszesíti, és így nem engedi megereszkedni a melleket, hordj jó(!) melltartót, lehet sima fazonú v pushup-os, szivacsbetétes, és húzd ki magad! hasat be, mellet ki, járj egyenes testtartással, ezt még a gerinced is meghálálja

2007. okt. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Én pár hónapja elkezdtem bebeszélni magamnak,hogy nő a mellem,és bármilyen hihetetlen,nőtt is!De ha nem hiszel az öngyógyitásban,nem megy.

Az 18éves osztálytársnőm mellei kurvára megnőttek a citromax nevű fogamzásgátló tablettától.Egyébként a fogamzásgátló tabetták mellékhatásai közt külön szerepel a mellnövekedés,és a súlygyarapodás,úgyhogy szerintem nem mindenesetben függ össze a 2 dolog.

Az erdic-et próbálta már valaki?Én úgy gondoltam,az jó lehet.És talán azért nem munkanélküliek a plasztikai sebészek,mert a természetes mellnövesztö szerek csak picit növelik,a szilikon pedig nagyon!!!

2007. dec. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%
Igen! Van! Párnázott melltartó!
2007. dec. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
22%
Szerintem törölgesd a melled közét papírral. Ha a seggednél bevált, most is működni fog.
2008. ápr. 11. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!