Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csak szerintem visszataszító,...

Csak szerintem visszataszító, hogy egyesek a magzatukról raknak fel ultrahangos képeket?

Figyelt kérdés

Már lassan a nődoki fogja megkérdezni, hogy frissiben posztolja e face-re a képeket.

Szerintem ezek a képek intim jellegűek és a családnak szólnak, nem közösségi oldalra valók. Ha nekem lesz babám biztos gyönyörűnek fogom találni, de kitálalni a pocakom belsejét... kösz, inkább nem.


2014. jan. 7. 21:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is elég intim, én sem tenném fel. Nekem az volt a legvisszataszítóbb mikor egy fiatal anya 2 képben kitette azt hogy a gyereke szétfosta a pelenkáját és a ruháját... Akkor aztán tanakodtam hogy kellenek nekem ilyen ismerősök..?
2014. jan. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Ilyesmit szerintem csak az oszt meg a világgal, akinek nincs mit igazán felmutatnia és ezt ő is nagyon jól tudja. Gyerekcsináláshoz ugyanis nem kell ész... Érdekes módon egyetlen intelligens, komolyabb iskolai végzettségű ismerősöm nem érezte igényét ennek, szóval az összefüggés nyilvánvaló.
2014. jan. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!