Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csak szerintem visszataszító,...

Csak szerintem visszataszító, hogy egyesek a magzatukról raknak fel ultrahangos képeket?

Figyelt kérdés

Már lassan a nődoki fogja megkérdezni, hogy frissiben posztolja e face-re a képeket.

Szerintem ezek a képek intim jellegűek és a családnak szólnak, nem közösségi oldalra valók. Ha nekem lesz babám biztos gyönyörűnek fogom találni, de kitálalni a pocakom belsejét... kösz, inkább nem.


2014. jan. 7. 21:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Ultrahanggal szerintem nincs gond. Viszont én láttam már szülést élesben posztolni :S
2014. jan. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Nem tartom visszataszítónak, csak értelmetlennek, nem értem mért kell posztolgatni az ultrahangos képet. Nem is látszik rajta semmi extra. Mit vár az illető, mit fognak hozzá szólni? Hogy "de aranyos" vagy "mennyire hasonlít az anyukájára/apukájára"?
2014. jan. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%

Ez még nem is annyira visszataszító (inkább csak értelmetlen), mint szülés után pár perccel fényképezni, és tenni fel fb-ra. Az egyik ismerősöm tette fel a frissen született unokájáról a képet. A születés egy csodálatos dolog, de amikor szegény gyerek még lila, teljesen "össze van nyomódva", nem simult ki, és magzatmázos is - ez a szülőkön és a családtagokon kívül nem hiszem, hogy bárkit érdekelne. Jó dolog, hogy megszületett a pici, de legalább néhány órát várnának!

Egy másik ismerősömnek is volt hasonló kép, a háttérben meg látszott oldalról, ahogy az orvos még "matat" anyukában. Na nem baj, a gyerek a lényeg :)

2014. jan. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem is hülyeség.
2014. jan. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%

az én ismerőseim pl. így "adják a világ tudtára", hogy terhesek.

ezzel sztem semmi probléma nincs, azzal jóval inkább, aki friss szüléses képeket posztol...

2014. jan. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
18%

mert az nem visszataszító,hogy az ember elrohan a wc-re és sz arás után gyorsan csinál 1-2 képet?

sima pocakfotóval még nincs gond,akkor van baj amikor szegény pici alig születik meg,de már megy a kép

2014. jan. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
56%

Nem is az, hogy visszataszító, de engem spec nem érdekel, minek?

De a szülés utáni képek is fúj:s

2014. jan. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
14%
Akkor hozzánk ne gyere vendégségbe mert egy nagy képkeretben van a pici, UH-s fotó a fiunkról. Mellesleg az nem a pocakod belseje, hanem a méhedé.
2014. jan. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az ultrahang kép, mint a "már kint a feje"...nekem eddig ez volt a legdurvább :P
2014. jan. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Kedves okostojás 8-as válaszoló, először is közösségi oldalról volt szó nem a te lakásodról, másodszor pocaklakónak is szokták becézni a magzatot mégis mindenki tudja, hogy a méhbe fejlődik ki. Gondolom őket is le szoktad nyűgözni a zseniális biosz tudásoddal.
2014. jan. 8. 12:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!