Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Szerintetek ez a...

Lányok! Szerintetek ez a felső test sexi?

Figyelt kérdés

Vagy lehetne izmosabb is...?


[link]


2009. nov. 28. 23:48
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
SZERINTEM IGAZÁN SZEXIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!
2009. nov. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
47%
ez a raszista duma,,ha a saját fajtájához vonzódik..... mintha ők nem emberek lennének..ugy dumálsz itt a négerekről,mintha a sziámi macska nem párosodhatna egyszerű házimacskával...... a négerek igy ugyan olyan emberek mint a fehérek...ennyierővel nekik meg mi vagyunk furcsák!!!!!!
2009. nov. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:
Itt nem a bőr szín volt a lényeg,hanem az izomzata,de hogy már ebből is vita legyen,hogy néger...
2009. nov. 29. 11:04
 24/39 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon szexi ne legyen ennél izmosabb és kevésbé izmosabb sem. így tökéletes :) a bőrszín meg teljesen mindegy, bár nekem a képen a srácnak a színe (ha szabad ezt mondani) nagyon bejön ;) :D
2009. nov. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem,mert nekem nagyon hasonló az izomzatom ,csak fehérben,de a többség szerint ez nem sexi,hanem egy undormány,kicsit szomorú vagyok azt hittem,hogy a lányok a budy bilding testekektől írtóznak,szerintem ez még ahhoz képest semmi,de hát ez van.Max többet nem gyúrok...
2009. nov. 29. 11:27
 26/39 anonim ***** válasza:
Ne gyúrd tovább,így már elég lesz. :)))
2009. nov. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
egy ilyen képre jó ránézni, végülis szexi, de ennél már ne legyen izmosabb és általában nem az ilyen pasik szoktak tetszeni:) 18/L
2009. nov. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
meg nem piszkálom az ilyen izomagyú embereket...
2009. nov. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
Szerintem is túl kigyúrt és elég mesterkélt.
2009. nov. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
34%

vki írta h ráfekszik és nyomja...:D:D:D anyááám, ekkora hülye primitív nőt, pedig 21 v 22 éves volt.

nekem bejön, és az én pasim is ilyesmi volt, azaz nemegészen mert ő kisebb eleve ennél a pasinál. és felfedek egy nagy titkot: NEM NYOM!!! :D

és szexi, és jó egy ilyen pasival mutatkozni pl strandon :D most tartsatok hülye pi-csának, leszarom, én tudom magamról h nemvagyok az, ésha látnátok élőben egyikőtök sem mondaná rám h pi-csa vagyok, mert nagyon távol állok ettől. sztem esztétikusabb egy olyan pasi, akinek van izomzata, és nem löttyedt a hasa, nem hófehérke, és nem ványadt-girnyó akit az első szél elfúj.

ennél többet télleg nemkell már edzeni, ezígy télleg már a felső határ szerintem, ennél még lehetsz kicsit izomtalanabb is, még azis bőven belefér, és bőven szexi.

az olyanok, meg akik aztírják h nekik a hasas pasik tetszenek, meg szerintük ez gusztustalan, rájuk nemigazán kell adni, valszeg a pasijuk sem egy izmos alkat, és soha nemis volt ilyen pasijuk, azért mondják h ez gusztustalan.

na pontozzatok le, álszentek...:D

2009. nov. 30. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!