Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok és deszkának...

13 éves vagyok és deszkának csúfolnak mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon idegesít hogy már mindenkinek vannak a melle csak nekem nincs.lapos vagyok de tényleg. normális dolgokat irjatok lécci...
2009. nov. 20. 15:49
1 2
 1/16 anonim válasza:
nem nagyon tudsz mit tenni,van olyan lány aki később érik,van aki hamarabb..ez egyénfüggő.
2009. nov. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
hát,ha nagyon vékony vagy akkor azért is lehet,mert a legtöbb kövér lánynak azért is nagy a melle,hogy lóg a háj is:S a keresztanyumnak volt egx oszija aki ennyi idősen ,mint te ugyanígy volt és akkora dudái lettek,hogy meg se ismerték későbbxD
2009. nov. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Együtt érzek veled. Régen engem is piszkáltak, de aztán egyszer csak el kezdett nőni a mellem. 13 évesen :) Nyugi, nem leszel egész életed végéig lapos, csak várnod kell. Nem tudsz mit tenni.
2009. nov. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
egyél kicsivel zsírosabb ételeket - mert a mell végülis zsírból áll. hátha meglesz az eredménye :) ha meg tényleg nagyon zavar hogy nincs melled, akkor használj pushup-ot. de először "kisebbel kezd". furcsa látvány hogy az egyik napról a másikra már 80a-s lesz a méreted :D
2009. nov. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
70%
Nyugi, én 13 évesen még melltartót sem hordtam, 14 évesen kedzem el hordani 65/70B-t. Most 18 évesen 70D/70DD-t hordok. Mindenki irigykedik. Igaz, hogy azóta híztam 5-6kg-ot, de szerintem ez normális. Így is csak 49 kg vagyok. A te melled is fog még nőni, a lényleg, hogy ne tömd ki SOHA a melltartódat, mert az nem tesz jót neki. Le is bukhatsz vele és az überciki és lehet hogy nőni sem fog miatta. De ha hízlál pár kb-ot, akkor lehet nőne, de még úgyis fiatalka vagy. A többiekkel pedig ne törődj. Csinálj úgy mintha meg sem hallanád, amit mondanak. Így abba fogják hagyni vagy pedig keress te is rajtuk vmit és cikizd te is őket.
2009. nov. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Sexylady ***** válasza:
ha sovány is vagy, és magas is, akkor lehet hogy 16-17 évesen modell alkat leszel, és mindenki téged fog irigyelni ;)
2009. nov. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
155 cm és 35 kg. :S nagyon sovány vok. :S :(
2009. nov. 20. 19:50
 8/16 anonim ***** válasza:

aki azt írta, hogy 80a az vagy hülye, vagy fiú :D

a 80 a "kerület", az A, B, stb a kosárméret. tehát az furi, ha egyik nap A-s, és másik nap D-s ;-)

ha megnyugtat, 14 éves vagyok, van egy osztálytársam még szőr se nő a hónalján. mondjuk sztem ez már nem egészséges. a menzeszed már megvan? mikor jött meg? menzesz elött 1 hónap alatt nekem nőtt 5 cm-et a kerületem!! amióta megvan nem nől sokat, viszont ebben a hónapban mintha jobban szorítana a melltartó... :)

2009. nov. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

ha elég nagy szád van, akkor mondd azt nekik, h "de legalább csinosabb vagyok mint te, disznófej" :DDDD

Áh úgy rühellem az ilyeneket. Anyukádnak mekkora melle van? Mert ha nagyobb, akkor lehet hogy csak később fog megnőni. Ha meg kisebb, az se gond, egy csomú nagymellű csaj kisebb mellett szeretne (el se hinnéd)

inkább örülj annak, ami van: pl hogy sovány vagy :)

remélem segítettem:

18.L

2009. nov. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Hát igen, én is vékony voltam,(meg magas is) sőt még mindig az vagyok(25), és 80A a melltartóm (már ha lehetne kapni), de most már lassan megszokom,mert legalább szép alakja van, ha már csak ekkorára nőtt.Soha senki nem bántott miatta, és a volt barátaim sem jegyezték meg, vannak más adottságaim a mellem helyett:-)
2009. nov. 21. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!