Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha nekem soha senki nem...

Ha nekem soha senki nem mondja, hogy szép vagyok, akkor valószínűleg nem vagyok szép, ugye?

Figyelt kérdés
Kicsit hülye kérdés, tudom, de szeretném magam reálisan megítélni. Még az anyukám sem mondta sose. A pasim mondja, de csak ha rákérdezek, szóval erre nem lehet adni, meg amúgy is elfogult szerintem. Más pasik sem mondták. Másféle bókokat kaptam, többnyire azt mondták, hogy csinos vagyok, de nem tudom, h ez mit jelent. Jó a testem, de az arcom nem szép? Vagy jó az összhatás, arc+test egyben?

2013. nov. 7. 22:28
1 2 3
 11/26 anonim válasza:
Szép vagy! :)
2013. nov. 8. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

"Mert ők tudják nagyon jól magukról, hogy jól néznek ki.. emiatt nem is igénylik, hogy minden jött-ment dicsérgesse őket."


Ezzel vitatkoznék...pont, hogy a legszebb lány/nőismerőseim kuncsorognak lájkokért a fészbukon, pont ők tesznek ki folyton új képeket új ruhában, hogy dicsérgessék őket. Pedig nekik tényleg nem lenne rá szükségük és lám, mégis ki vannak éhezve a bókokra.

2013. nov. 8. 08:04
 13/26 A kérdező kommentje:

7-es


A szépségemet illetően soha nem is volt önbizalmam. Ha a munkámról, az eredményeimről, van szó, akkor igen. Tisztában vagyok vele, h mik az értékeim, tudom, h mire vagyok képes. Szeretem a testem is. Amikor párt kerestem (a neten), akkor képcserekor mindig azt a visszajelzést kaptam, h csinos vagyok és feltűnt, hogy azt, hogy szép, csak egy ember mondta rám a sok közül. Mivel ez nem egy ritkán használt szó, így arra jutottam, h akkor nem vagyok szép.


Lányok, nektek gyakran mondják?

2013. nov. 8. 08:15
 14/26 anonim ***** válasza:
Küldj már egy képet és megmondom. Úgysem ismerlek, nem is Magyarországon lakom.
2013. nov. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Ha mi nem látunk, nem tudjuk eldönteni, hogy szép vagy-e vagy sem.
2013. nov. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
De nem az a kérdésem, hogy ti szépnek gondoltok-e. A kérdésemre koncentráljatok, légyszí.
2013. nov. 8. 10:04
 17/26 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Attól, hogy valakinek nem tetszel, nekünk még tetszhetsz, de ezt látatlanban nem lehet eldönteni.
2013. nov. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim válasza:
100%
A szépség egy relatív dolog. Valakinek Pamela Anderson a tökéletes, valakinek meg Kiszel Tünde. Ez ennyi. Mellesleg azok a lányok akik állandóan lájkokért kuncsorognak az elmondásod szerint, azok egy magamutogató, önelégült libák.
2013. nov. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Ez egyáltalán nem biztos, hogy így van. Ugyanakkor a szüleid nagyon jól tették, hogy nem mondták neked sosem, hogy szép vagy-e, ugyanis nem szabad, hogy nagyobb jelentőséget tulajdonítsunk a külsőnknek, mint amekkora jelentősége valójában van.

Semmit nem számít, hogy nézel ki, és se sikeresebb, se kedvesebb, se okosabb nem leszel, ha a szádba rágják napi ötször, hogy szép vagy.

2013. nov. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Most az tök, mindegy, hogy valaki szép vagy-e. Úgy sincs rá konkrét magyarázat, hogy ki a szép és ki a csúnya. Ez azon kérdések közé tartozik, amire nincs magyarázat több ezer év óta. És majd én fogom ezt a kérdést megoldani a fotelemben? Nem hiszem, szóval ne tessék tőlem túl sok jót remélni.
2013. nov. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!