Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Ha éppen szőrösek...

Lányok! Ha éppen szőrösek vagytok, otthon megszól érte vki?

Figyelt kérdés
Ha ilyenkor téli időszakban mondjuk nem vagytok megborotválkozva, és otthon pl. fehérneműben vagytok, akkor megszól valaki azért hogy szőrös vagy?

2013. nov. 5. 08:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Észre sem veszik.
2013. nov. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyrészt otthon nem mászkálok fehérneműben, másrészt semmi közük hozzá. :D

Ha az otthon alatt azt érted, hogy a pasiddal élsz mondjuk, akkor el tudom képzelni a szitut, mert ott azért jobban hangot adhat a párod a preferenciájának. Ha nem bunkó módon teszi vagy elvárás szinten, akkor nem sértődnék meg.

2013. nov. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem,mert nem szoktam szőrös lenni!:D
2013. nov. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
dehogy :D
2013. nov. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem úgy mondanám,hogy megszólnak,de viccelődni szoktak vele,mondjuk én az átlagosnál szőrösebb vagyok.
2013. nov. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Utolsónak írom, hogy én is ilyen tipusú vagyok és a szülők ugyan nem látnak úgy, de tesómtól már én is megkaptam viccből a magamét :-)

2013. nov. 6. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!