Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nektek mennyire tetszik?...

Szeretemnagyon kérdése:

Nektek mennyire tetszik? Egyáltalán mi ez pc? Mennyire fájdalmas egy ilyet megcsináltatni? Hol lehet ilyet csináltatni tetováló szalonba?

Figyelt kérdés
[link]
2013. nov. 3. 14:32
 1/3 A kérdező kommentje:
nem a köldök pc-ről beszélek hanem ami az oldalán van:)
2013. nov. 3. 14:32
 2/3 anonim ***** válasza:

Én microdelmalra gyanakszom, mivel három darab van, messze egymástól. Láttam már erre a helyre hajlított két végű pc-t is, de szerintem ez nem az.

A microdermal lényege, hogy egy lyuk kell hozzá. A bőr alá megy be a vége, és a fejét lehet cserélgetni. Van talpa, ami megakadályozza, hogy kiessen a lyukból. Piercernél, ami általában van tetováló szalonban lehet csináltatni, speciális eszköz kell hozzá, a fájdalomról nem tdok nyilatkozni, mert nekem nincs.

Alapjáraton nekem a microdermal nem tetszik, csak ide, meg esetleg mellkasra. Bár nem csináltatnék magamnak :)

2013. nov. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez tényleg microdermal, a 2. minden lényegeset leírt:)
2013. nov. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!