Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 15 évesen megereszkedett mell?

15 évesen megereszkedett mell?

Figyelt kérdés
Idáig nem zavart, mert nem volt miért figyelnem a többi nő mellét, aztán mióta lett egy barátom és mióta vészesen közeleik az idő hogy lefeküdjünk (ez lesz az első) rettenetesen érzem magam, mert az elmúlt időben a fogyástól nagyon megereszkedett a mellem, emiatt eléggé lóg (pedig "csak" 75b-s) Mit tegyek? Nyilván nem tudok semmit tenni...csak annyit akartam kérdezni, hogy minden ábrándot félre téve....mennyire ronthat meg egy párkapcsolatot, pláne egy első alkalmat az ilyesmi? Annyira gátlásos vagyok emiatt, mert ráadásul az udvara is nagy és olyan reménytelenül rossz, hogy a többi barátnőmnek mind olyan tökéletes és ráadásul még csak 15 vagyok.

2013. szept. 16. 21:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz
2013. szept. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Velem is ez van. Ugyan azt érzem,mint te, csak nekem nincs még barátom. 70C-s mellem van, és nekem is fogystól ereszkedett meg. Annyira rossz érzés, és úgy szégyellem:/ De ha szeret a barátod, biztos nem fogja zavarni :)


17L

2013. szept. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én mint fiú mondom hoogy nem a mell mértete, formája a legfontosabb 1 párkapcsolatban... Nem te tehetsz róla hogy megereszkedett.. Nem kell aggódnod emiatt!! Nem a melled fogja érdekelni!!!
2013. szept. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, nem fogja zavarni. Sablonos dumának hangozhat az, hogyha szeret, akkor így is szeretni fogja a melleidet, de az tényleg így van.


Ez pont egy olyan kérdéskör, mint a "túl kicsi a f..rkam?".

2013. szept. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna. Ha a barátod normális akkor őt sem fogja.
2013. szept. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Rendesek vagytok..:) remélem igazatok lesz. Köszönöm az értelmes válaszokat és hogy nem kezdtetek el szemétkedni.
2013. szept. 17. 20:26
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha ez miatt a barátodon látod, hogy zavarja, egyszerűen hagyd ott. Nem ő az igazi. Ennyi. Az idő a legnagyobb kincs, nem szabad vesztegetni egy kétes vagy bizonytalan kapcsolatra. Sok fiú-férfi van a környezetedben aki esélyes lehet egy új jobb kapcsolatra. Miért kellene magadban keresni a hibát? Ne légy nyuszi! Szeresd a tested így ahogy most vagy.
2013. szept. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ha van rá pénzed miért is ne? (de lehetőleg ne SZandy mellet akarj)
2013. okt. 9. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Fogadd el a melled olyannak amilyen, mert semmiben nem befolyásolja a szépséged! Inkább lógjon a melled, de legyen természetes!
2013. okt. 9. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!